Remíza po vynikajúcom výkone z Partizánskeho...

HK Slávia Partizánske - FHT Drábova Košice   22 : 22 ( 13 : 10), mladšie dorastenky.

Góly Košice : Sieber S. - Čonková I.8/1, Kundrátova A. 6/2, Vargová E. 5/3, Kelbelová A. 1, Šebová Z. 1, Vargová N. 1,

Kelbelová K., Szilágyiová N.

7m hody : 5/2 - 9/6,   Vylúčené : 3 - 0,   Rozhodovali Bočáková B., Majstríkova v Mestskej hale v Partizánskom pred 20 divákmi.

Priebeh zápasu : 2:2,5:3,10:3,10:5,11:7,13:10-14:13,16:14,18:17,20:20,21:20,22:22.

Paráda ! Mali sme sen, že tento zápas dnes "dáme". Toto bolo ale predtým, než sme spočítali, že na dnešný zápas nie je

schopných zo zdravotných dôvodov nastúpiť až 8 hráčok ! Ale 9 statočných dnes ukázalo skutočné srdce a im patrí za nedeľu

skutočné ĎAKUJEME ! Aj keď sa zápas po celkom dobrom začiatku začal vyvíjať v náš neprospech. Veď v 16.minúte

sme prehrávali už 10:3 ! Nevedeli sme sa presadiť voči vysunutej obrane domácich. Pomohol TIME, a dievčatá začali

pomaly ukrajovať z náskoku domácich. Už do polčasu sme to stiahli na 3 góly, a skvele sme začali druhý polčas.

Už v 3.minúte sme upravili rozdiel v zápase na 1 gól ! Ale to sa nám podarilo dokopy 5krát, a až v 20.minúte sme

konečne vyrovnali na 20:20. Ale domáce nám opäť ušli o 2 góly. Ale posledné 2 minúty patrili nám, vyrovnali sme,

a zaslúžene si z Partizánskeho berieme po remíze bod ! Dievčatá SUPÉÉÉR, gratulujeme.

HK Slávia Partizánske - FHT Drábova Košice   53 : 11 (21 : 5), staršie dorastenky.

Góly Košice : Majorošová N. - Fotulová La. 5/1, Repčíkova V. 4, Chmelnická L. 1, Jurašková M. 1/1, Šebová Z.,

Vargová N., Trojanová Ľ., Szilágyiová N.

7m hody : 1/1 - 5/2,   Vylúčené : 2 - 1,

Priebeh zápasu : ten sa žiaľ od začiatku vyvíjal výrazne v náš neprospech. Aj keď sme zo začiatku šance mali niekoľko

utešených príležitostí, žiaľ postupne dievčatá prepadla z neúspechu frustrácia, a tu sa ťažko hľadá liek. Takže nás potešila