Rozhodli skúsenosti...

FHT Košice - Bernolákova Košice   12 : 14 (5:5), mladšie žiačky v Krajských majstrovstvách.

Góly FHT : Mikulová H. - Bílá D. 7, Vargová E. 2, Gumanová N. 2, Kutašová R. 1, Sieber S., Kundrátová A., Sommerová S., Fotulová Lu., Kelbelová K., Králiková K.

Priebeh zápasu : 2:2,3:4,5:5,5:5,7:9,10:10,10:11.

7m hody : 1/0 - 1/1   Vylúčené : 0 - 2   50 divákov, Hádzanárska hala.

V úplne vyrovnanom a dobrom zápase, ktorý sa musel prítomným rodičom svojim napätím páčiť, rozhodli herné skúsenosti troch hráčok súpera. Tieto dievčatá sa na ihrisku lepšie orientovali a hlavne pohotovo zakončovali, čo našim hráčkam chýbalo. Škoda, pretože herne sme boli určite lepší. Problém bol kto a ako zakončí. Množstvo streleckých pokusov skončilo v rukách súperovej brankárky.  Pritom sme dokázali otočiť zápas na začiatku druhého polčasu. Súper nám ušiel o tri góly na 6:9, ale za 6 minút sme v 9. minúte hravo otočili na 10:9. A tu sme žiaľ skončili, pretože do konca zápasu sme za 16 minút dali len 2 góly. Nevadí, naberáme skúsenosti, dievčatá majú z hry radosť a najbližšie už o týždeň to máme príležitosť napraviť.