S Michalovcami len jedno víťazstvo...

FHT Drábova Košice - Iuventa Michalovce B   16 : 23 (8 : 12), Krajské majstrovstvá mladšie žiačky.

Góly Košice : Kundrátova A., Dobosyová S. - Fotulová Lu. 5, Kutašová R. 4, Vargová E. 3/2, Mišková E. 2, Kelbelová K. 1, Čonková I. 1, Kelbelová A., Turcsányiová T., Takáčova S., Sedlákova V.

7m hody : 4/2 - 2/2   Vylúčené : 2 - 3   40 divákov v Hádzanárskej hale

Priebeh zápasu : 3:3,5:5,7:9,8:12-9:14,12:17,13:20.

Nedarí sa nám zdolať súperov v tabuľke nad nami. Do 15 minúty bola hra vyrovnaná, potom sme chybami v obrane a stratami lôpt v útoku poslali súpera do vedenia. V závere sme prestriedali všetky hráčky.

FHT Drábova Košice - Iuventa Michalovce A   16 : 39 (9 : 18), staršie žiačky.

Góly Košice : Mikulová H. - Vargová N. 3, Repčíkova V. 3, Luteránova E. 3/1, Bílá D. 2/1, Romanová J. 2, Rusnákova K. 2, Šebová Z. 1, Horňákova I., Trojanová Ľ., Králiková K.

7m hody : 2/2 - 2/1   Vylúčené : 1 - 3

Priebeh zápasu : 1:3,4:6,6:10,8:14,9:18-9:21,11:26,12:31,15:35.

Do stavu 8:13 v 20. minúte sme boli aktívne v hre. A zaslúžene, a že sme hrali proti vedúcemu tímu tabuľky nebolo ani vidno. Potom však Iuventa zabrala, ale zápas sme udržali v tempe až do konca. Podstatné je, že strieľajú všetky hráčky !

FHT Drábova Košice - Iuventa Michalovce C   25 : 13 (14 : 7), mladšie žiačky.

Góly Košice : Sieber S., Dobosyová S. - Fotulová Lu. 6/1, Kundrátova A. 4/1, Kutašová R. 4, Čonková I. 3, Mišková E. 2, Turcsányiová T. 2, Takáčová S. 2, Vargová E. 1, Kelbelová A. 1, Kelbelová K., Sedlákova V.

7m hody : 4/2 - 3/2   Vylúčené : 4 - 3

Priebeh zápasu : 2:3,8:4,12:5,14:7-16:8,18:11,23:11.

Začiatok sme trochu podcenili, húževnaté michalovčanky "hrýzli". Ale v 12.minúte už bolo vymaľované, a strelecky sa presadili všetky hráčky. Záverečných 10 minút dostala priestor v bráne Simona a ako 2004ka sa držala veľmi, veľmi dobre :)