Škoda nevyužitej príležitosti na plný bodový zásah...

MŠK Vranov "A"- FHT Drábova Košice   21 : 15 (9 : 8), Krajské majstrovstvá mladšie žiačky.

Góly Košice : Sieber S. - Kelbelová K. 3, Čonková I. 5, Kundrátova A. 2, Kutašová R. 2, Kelbelová S. 1, Mišková E., Vargová E.2, Fotulová Lu., Boldižárova K.

7m hody : 1/1 - 0/0   Vylúčené : 0 - 0   15 divákov v Nafukovacej hale vo Vranove.

Priebeh zápasu : 0:3,2:4,5:7,9:8-14:10,15:11,15:13,21:15

V sobotňajšom upršanom počasí sme cestovali do Vranova na zápasy posledného kola jesennej časti súťaže. Opäť sa ukázalo, že naše dievčatá ešte stále nepovedali posledné slovo v boji o medailové priečky. Aj keď je Vranov bodovo relatívne ďalej pred nami, vstup do zápasu sme mali impozantný ! Prakticky celý prvý polčas sme bezpečne viedli, chybami v závere sme prišli o vedenie. Druhý polčas sme sa snažili hrať naďalej našu hru, ale súpera sme poslali do vedenia neudržaním jednotlivkýň súpera v obrane. Aj keď sme sa ešte raz vrátili do hry v 13 minúte druhého polčasu, záver zápasu sme neudržali a Vranov zaslúžene vyhral. Škoda, pretože sme potvrdili dobrú formu so zápasu s Prešovom a z turnaja V Debrecene.

MŠK Vranov - FHT Drábova Košice   21 : 32 (13 : 19), staršie žiačky.

Góly Košice : Mikulová H. - Bíla D. 9/1, Repčíkova V. 8, Šebová Z. 6, Vargová N. 3, Rusnákova K. 3, Horňákova I. 1, Romanová J. 1.

Priebeh zápasu : 2:6,4:10,5:15,8:16,13:19-13:21,16:23,18:25,18:28.

Výsledok určite nezodpovedá dianiu na ihrisku. Náš nástup do zápasu bol výborný, 40tka v súperovej sieti bola jasná, ale dievčatá sa o výraznejší výsledok pripravili sami. Chyby v obrane, dnes neistota v bráne a nepresnosť pri zakončení boli hlavnými príčinami. Napriek tomu vidno, že dievčatá na sebe tvrdo pracujú, aby sa dobre pripravili na zápasy v dorasteneckej súťaži. Výborne !

MŠK Vranov "B" - FHT Drábova Košice   5 : 15 (3 : 7), mladšie žiačky.

Góly Košice : Sieber S. - Vargová E. 9/1, Kutašová R. 5, Fotulová Lu. 1, Kundrátova A., Kelbelová A., Mišková E., Kelbelová K., Čonková I., Boldižárova K.

7m hody : 2/1 - 3/1   Vylúčené : 0 - 0

Priebeh zápasu : 0:3,1:3,2:4,3:7-3:10,3:12,3:15.

Vranovské béčko "hryzie" viac ako vyzerá výsledok. Nás zase trochu preriedili choroby, ale dva body sme zaslúžene vybojovali, spolu sme z Vranova priviezli 4 body. Najbližie nás čakajú súperi v Michalovciach 22.februára.