Škoda zaváhania s Michalovcami...

FHT Košice - Iuventa Michalovce   24 : 29 ( 14 : 14 ), 1.liga mladších dorasteniek.

Góly FHT : Horňáková Emma, Dobosyová Simona - Fotulová Lujza 13/5, Kelbelová Kamila 4, Vargovičová Katka 4,

Turcsányiová Timea 1, Štefanovová Sára 1, Takáčová Sofia 1, Bibenová Barbora, Goldírová Viki,

Mišková Eliška, Papcunová Laura, Ňochová Saša, Vargová Sofia, Čatlošová Sára.

7m hody : 5/5 - 9/5,   Vylúčené : 3 - 4,   V Hádzanárskej hale pred 50 divákmi rozhodovali I.Vydra a E.Ľoch.

Priebeh zápasu : 5:2,9:2,9:4,10:8,13:11,14:14 - 15:16,17:18,19:22,20:25,21:28,24:29.

Dnes sme veľmi ľahko pustili zápas, ktorý sme mali na začiatku zápasu úplne pod kontrolou. V úvodnej 10minútovke

sme predviedli vynikajúcu hru, ktorá aj divákov zdvihla zo sedadiel. A to sme ešte nepremenili 3 tutovky.

V 10.minúte sme viedli už 9:2 ! Potom nastal nepochopiteľný zlom, nepremenili sme ďalšie šance, strácali sme

lopty v rozohrávke. Prestali sme si veriť a umožnili sme hostkám do polčasu vyrovnať. Žiaľ nenaštartovali

sme sa ani v druhom polčase, ale bojovnosťou dievčatá upravili aspoň konečné skóre.

FHT Košice - Iuventa Michalovce   25 : 34 ( 10 : 21 ), 1.liga starších dorasteniek.

Góly FHT : Kovalčíkova Stela - Vargová Erika 7/4, Kundrátova Saša 5, Boldižárova Katka 5, Fotulová Lujza 4,

Štefanovová Sára 1, Čonková Iza 1, Takáčová Sofia 1, Čatlošová Sára 1, Kopiľáková Juliana, Domaničová Veronika,

Červená Simona.

7m hody : 5/4 - 1/1,   Vylúčené : 2 - 2.

Pri starších dorastenkách to bolo trochu v opačnom poradí. Začali sme doslova bojazlivo, ale po oddychovom čase sa dievčatá

prebrali, začali byť oveľa viac dôraznejšie, v obrane aj v útoku. V druhom polčase sme držali taktovku zápasu my,

a výsledkom je naše druhopolčasové víťazstvo 15 :13 ! Výborné, aj vzhľadom na fakt, že Michalovce prišli s prakticky kompletnou

zostavou. Dievčatá výborne, gratulujeme !!!