ŠKP Bratislava - FHT Košice...

ŠKP Bratislava - FHT Košice   34 : 17 ( 15 : 7 ), v 1.lige mladších dorasteniek.

Góly Košice : Mikulová Hilda - Kundrátova Saša 8/4, Čonková Iza 4, Fotulová Lujza 2/1, Šebová Zuzana 1,

Vargovičová Katka 1, Boldižárova Katka 1, Kelbelová Sandra, Mišková Eliška, Domaničová Veronika,

Vargová Erika, Micová Zuzana, Štefanovová Sára, Vargová Sofia, Horňákova Emma, Čatlošová Sára.

7m hody : 10/4 - 9/5,   Vylúčené : 0 - 3, V hale Straré grunty pred 50 divákmi rozhodovali Salvata V. a Sedláček R.

Ani v tomto zápase sme neboli favoritmi my, napriek tomu sme chceli domáce potrápiť. Aj keď náš súper bolo podobne

ako my bez bodu, určite to nie je to isté. Hlavne stredová spojková rada ukázala vysokú kvalitu. Po 7.minútach bolo 7:1,

ani sme sa nenazdali. Domáce prestriedali, my sme sa konečne osmelili a upravili stav na 8:4. Keďže domáci nechceli

nič riskovať vrátili opory späť na ihrisko, a tak už hrali do konca zápasu. Neboli tam najhoršie fázy, veď čas od 7.minúty

sme prehrali len 8:6. Druhý polčas sme sa opäť nechali zaskočiť nástupom domácich, ktoré to potiahli na 12 gólový rozdiel.

Zase prišla naša lepšia chvíľka, úsek medzi 40-50 minútou sme opäť hrali remízovo. A to bolo z našej strany všetko.

Posledných 10 minút sme neskórovali, a domáce sme nechali opäť ujsť. Pre lepší výsledok nesmieme poľaviť,

a musíme premieňať každú šancu, ktorú si vypracujeme. Musíme konštatovať, že naša hra mala aj pri chybách opäť

lepšiu fazónu ako pred týždňom. Dnes bola našou najväčšou oporou v bránke Hilda, vďačíme jej za 6 chytených sedmičiek

a niekoľko čistých tutoviek, keď doslova čarovala v bráne ! Ale tých čarodejníčiek by sme potrebovali aj v útoku viac...