Skvelý výsledok našich minihádzanárok...

Dnes sa v Michalovciach uskutočnil prvý turnaj Krajských majstrovstiev v minihádzanej. 10 družstiev z Východoslovenského regiónu súperilo o prvé majstrovské body v kategórii prípraviek (2004 a ml.). Každé družstvo odohralo po 6 zápasov.

Naše dievčatá najprv súperili so súpermi v skupine A :

Košice - Bardejov 7:7, Košice - Prešov B 11:3, Košice - Michalovce 2  13:0, Košice - Michalovce 4  2:13.

> v skupine sme obsadili 2.miesto

> semifinále : Košice - Prešov A   3:9

> zápas o 3.miesto : FHT Košice - Michalovce 5   11:13

> Zápasy v skupine sme začali súbojom s Bardejovom, keď sme celkom pohodlne viedli, ale v závere sme pripustili drámu, a vyrovnávajúci gól sme vsietili 5 sekúnd pred koncom. Potom sme jednoznačne dominovali, a neskoršiemu víťazovi turnaja sme podľahli. V semifinále sme síce v obrane vynikajúco ododolávali Prešovu A, ale nepremieňali sme gólové príležitosti. V súboji o 3.miesto sme od začiatku diktovali tempo v zápase s Michalovcami, a 3 minúty pred koncom sme pohodlne viedli 9:6. Od tohto okamihu nastal  zlom, súper nielen vyrovnal, ale natiahol skóre, a zápas doviedol do víťazného konca 13:11.

Ale aj tak gratulujeme našim hráčkam ! Dosiahli skvelý výsledok : 4.miesto !!!

Náš tím : Dobosyová Simona - Turcsányiová Linda, Mikolajová Paťa, Takáčova Klaudia, Polačková Sabina, Antoníkova Rebeka, Štefanisková Táňa a Mergleská Miša.

Celkové poradie :

1. Iuventa Michalovce 4

2. Bemaco Prešov A

3. Iuventa Michalovce 5

4. FHT Drábova Košice

5. MHC Bardejov

6. Iuventa Michalovce 1

7. Bemaco Prešov B

8. Iuventa Michalovce 3

9. Bernolákova Košice

10. Iuventa Michalovce 2

Najbližší turnaj sa uskutoční 7.12. v Košiciach.