Slušný výkon starších žiačok...

FHT Košice - ŠŠK Prešov A   18 : 28 ( 10 : 15 ), Regionálna súťaž staršie žiačky,

Góly Košice : Dobosyová Simona - Vaľková Kamila 4, Takáčová Klaudia 3/1, Rojková Michaela 3,

Bertová Viki 2, Ňochová Alexandra 2, Geregová Veronika 2, Štefanisková Táňa 1, Lorencová Ema 1/1,

Tomčovčíkova Emma,

7m hody : 1/1 - 6/3,   Vylúčené : 1 - 0, V Hádzanárskej hale rozhodoval O.Pajkoš pred 60 divákmi.

Priebeh zápasu : 0:3,3:7,5:8,7:12,10:15 - 12:15,14:18,15:22,17:25,18:28.

Dnes sme predviedli určite oveľa lepší výkon, ako v posledných dvoch zápasoch. Mali sme rýchly prechod

do útoku, a pohyblivú obranu. V zápase sme sa udržali do polovice druhého polčasu, ešte v 12.minúte

svietilo na ukazovateli skóre 15:18. Žiaľ záverečná 10.minútovka už patrila hostkám. Zápas hodnotíme

ako veľmi slušný výkon.

FHT Košice - ŠŠK Prešov A   9 : 26 ( 8 : 12 ), Regionálna súťaž mladšie žiačky,

Góly Košice : Hrbáňová Julka - Klériová Anita 4, Štefanisková Táňa 3, Franková Sofia 2, Lisiková Alžbeta,

Andrejková Nina, Kušmášová Kristína, Kmecová Kamila, Vargová Lea, Kendiová Viktória.

7m hody : 0/0 - 2/1,   Vylúčené : 2 - 0.

Priebeh zápasu : 1:4,4:8,6:10,8:12 - 8:15,8:20,8:23,9:26.

Proti lídrovi súťaže sme v prvom počase ešte stíhali, v druhom polčase sme už neuspeli strelecky.