Sobota v Stupave skvele...

HC Tatran Stupava - FHT Drábova Košice   29 : 26 ( 16 : 13 ), mladšie dorastenky.

Góly Košice : Kovalčíkova Stela, Mikulová Hilda - Kundrátova Saša 8/2 , Boldižárova Katka 7/1,

Čonková Iza 5/1, Vargová Erika 5, Kelbelová Sandra 1/1, Šebová Zuzka, Vargová Nikola, Takáčova Sofia,

Čatlošová Sára, Polyaková Mirka.

7m hody : 2/1 - 10/5,   Vylúčené : 3 - 1, Rozhodovali Budzák a Záhradník v hale ZŠ Stupava pred 50 divákmi.

Priebeh zápasu : 4:2,8:6,10:7,13:9,14:9,16:13-18:14,21:15,23:18,25:20,29:21,29:26.

Na jeseň sme doma prehrali 15:19, preto náš cieľ bol vrátiť požičané domov.

A to hovoríme o súperovi, ktorý vlani v súťaži  ml.dorasteniek získal bronzové medaily !

Určite by sa nám to podarilo, keby sme v rozhodujúcich fázach nechybili viac

ako je povolené. Už štart do zápasu sme mali zlý, súper ušiel až o 6 gólov, ale do polčasu

sme to stiahli na prijateľné 3 góly. Návrat na palubovky sme dobre odštartovali, ale opäť

sme domáce nechali hriešne utiecť na rozdiel 8 gólov v 25min. ! Tréneri zobrali TIME,

a keďže sme verili v obrat, nasadili sme do hry 7 hráčku, za dve minúty sme 3 gólmi

znížili stav ! V závere zápasu sme ešte upravili stav na prijateľný rozdiel 3 gólov.

Ale sme skôr stratili body, opäť sme exli na sedmičkách (5!).

Inak dievčatá gratulujeme ! V bráne sa dnes blysla Stela K., ale aj Hilda.

HC Tatran Stupava - FHT Drábova Košice   36 : 12 ( 17 : 2 ), staršie dorastenky.

Góly Košice : Kovalčíkova Stela - Fotulová Laura 11, Šebová Zuzka 1, Vargová Nikola, Trojanová Ľubka,

Repčíkova Viki, Szilágyiova Nikola, Mikulová Hilda.

7m hody : 6/4 - 4/4,   Vylúčené : 0 : 3,

3:1,7:1,10:1,14:1,15:2,17:2-21:6,24:7,27:8,28:9,34:10,36:12.

Žiaľ v závere sezóny nastupujeme na ihrisko nielen v maximálne oklieštenej zostave,

ale aj s určitou dávkou rezignácie. Niekedy zabúdame, že zápas sa hrá ja ihrisku.

Takto vyzeral prvý polčas. Na druhý nastúpilo iné družstvo. Ku strelecky disponovanej

Laure sa bojovnosťou pridali všetky hráčky a zrazu to bol iný level. Ešte v polovici 2.polčasu

sme udržiavali druhopolčasový remízový stav ! Nadšená hra našich dievčat pokračovala,

preto za druhý polčas môžeme konštatovať "palec hore" dievčatá !