V Piešťanoch sme príjemne prekvapili...

Sporta Hlohovec - FHT Košice   27 : 24 (13:13), 1.liga starších dorasteniek,

Góly Košice : Pálfiová Jana - Vaľková Kamila 14/4, Bertová Viki 6, Štefanovová Sára 3,
Juhásová Katka, Čonková Sofia, Eperješiová Tamara, Dubovská Lea, Kalesi Christina.

7m hody : 5/3 - 4/4,   Vylúčené : 5 - 7,
Priebeh zápasu : 4:0,6:2,9:5,9:7,11:11,13:13 - 15:17,17:21,20:22,24:22,27:24,27:24.

Na sobotňajší zápas vycestovala trochu zredukovaná zostava, ale o to bojovnejšia zostava.
Pred zápasom sme neuvažovali o nejakom prenikavom výsledku, ale po zápase si hovoríme,
že sme stratili oba body...Vstup do zápasu mali lepší domáce hráčky, ale druhá polovica prvého
polčasu už patrila nám. Hru sme vyrovnali, a do druhej časti zápasu sme vstupovali za vyrovnaným
skóre. Druhý polčas sme začali vo veľkom štýle, a krok po kroku sme išli do vedenia o 4 góly v 40.minúte
zápasu. A tu sme žiaľ prestali hrať našu hru, súper postupne sťahoval náš náskok, a 12.minút
pred koncom zápasu sme prišli o vedenie v zápase. Napriek tomu sme dosiahli veľmi dobrý výsledok,
a pochvala patrí celému tímu za bojovnosť !

Sporta Hlohovec - FHT Košice   28 : 25 (17:13), 1.liga mladších dorasteniek,

Góly Košice : Lovašiová Tamara - Maxianová Laura 6/2, Ondrejová Nina 6, Kučmášová Kristína 3,
Eperješiová Tamara 3, Čonková Sofia 2, Pénzešová Petra 2, Vargová Lea 2, Dubovská Lea 1,
Kovalčíková Lea, Géczyová Nela, Kalesi Christina.

7m hody : 1/1 - 3/2,   Vylúčené : 4 - 1,
Priebeh zápasu :1:0,8:2,9:4,12:8,14:9,17:13 - 19:15,22:15,23:18,24:21,25:24,28:25

Aj mladšie dorky nám pripravili zážitok z prístupu k zápasu. V sobotu neplatilo, že si automaticky
ideme po prehru. Domáce išli do vedenia v zápase, ale až na začiatok zápasu, keď išli do vedenia
o 6 gólov, v ďalšom priebehu sme udržiavali kontaktný stav. Najviac nám ušli na začiatku .polčasu,
keď viedli o 7 gólov. Tu nastala zmena v chode zápasu, posledných 20.minút zápasu sme vyhrali 10:4 !
Boli sme efektívny, primerane sme ustrážili líderku domácich, a čuduj sa svete, 10.minút pred koncom sme
2x stiahli rozdiel na 1 gól. Domáce síce vyhrali o 3 góly, ale dnes to bolo vnútorné víťazstvo našich
dievčat. Celú sezónu ťažko makajú na zlepšení, a dnes to prišlo ! Výborne dievčatá !