Staršie dorastenky potrápili domáce...

DAC Dunajská Streda - FHT Košice, 60 : 10 (29:7),   1.liga  mladšie dorastenky,

Góly Košice : Lovašiová Tamara - Bertová Viktória 6, Čonková Sofia 4, Lisiková Alžbeta,

Grigová Alžbeta, Eperješiová Tamara, Dubovská Lea,

7m hody : 2/2 - 1/0,   Vylúčené : 0-2, V Mestskej hale v D.Strede rozhodovali : R.Zubo a Z.Novák.

Dnes to bola pre naše mladšie dorasenky opäť veľká výzva. Minimálny počet dievčat, akurát na hranie a silný súper...

Ale dievčatá to nevzdali, a úspechom je aj našich 10 vsietených gólov.

DAC Dunajská Streda - FHT Košice   44 : 30 (19:14),   1.liga starších dorasteniek,

Góly Košice : Tomovčíkova Simona, Stařičná Zuzana - Fotulová Lujza 15/4, Štefanovová Sára 5,

Rojková Michaela 4/3, Zápotocká Kristína 3, Vargovičová Katarína 2, Juhásová Katarína 1, Durbáková Patrícia,

Grigová Alžbeta, Eperješiová Tamara.

7m hody : 1/1 - 9/8,   Vylúčené : 6 - 5,

Priebeh zápasu : 3:1,7:3,8:8,11:10,13:11,19:14 - 23:16,29:21,31:22,34:24,39:28,44:30,

Zápas sme nazačali ideálne, súper nám odskočil, ale už v polovici ptvého polčasu sme vyrovnali, a celý polčas

sme boli schopný udržať s domácim favoritom krok. V druhom polčase nám domáce postupne odskakovali,

ale svojich 30 gólov sme tradične vsietili :)