Remíza starších doriek s Dunajskou Stredou...

FHT Košice - MŠK Dunajská Streda   18 : 30 ( 9 : 15 ), 1.liga mladšie dorastenky,

Góly Košice : Horňáková Emma - Fotulová Lujza 13/4, Vargová Erika 2, Boldižárová Katarína 2, Štefanovová Sára 1, Kundrátova Saša,

Goldírova Viktória, Domaničová Veronika, Kelbelová Kamila,

Vargovičová Katarína, Turcsányiová Timea, Vargová Sofia, Takáčová Sofia, Čatlošová Sára.

7m hody : 5/4 - 9/7,   Vylúčené : 3 - 2,   V Hádzanárskej hale pred 50 divákmi rozhodovali T.Palovčák a E.Baranová.

Priebeh zápasu : 1:2,3:6,4:9,5:11,6:12,9:15 - 10:17,15:19,15:23,17:25,17:26,18:30.

Dávno sme tak nezvrzali zápas ako dnes...Po vydarenom úvodnom útoku zakončenom gólom, sme upadli do útlmu,

z ktorého sme sa nedostali do konca zápasu. Obrana bola neuveriteľne deravá, a dnes žiaľ aj útok ostal o jednej hráčke.

Oproti posledným zápasom bol dnešný výkon našich hráčok sklamaním.

FHT Košice - MŠK Dunajská Streda   22 : 22 ( 10 : 13 ), 1.liga staršie dorastenky,

Góly Košice : Kovalčíková Stela - Vargová Erika 8/3, Kundrátova Saša 5, Čatlošová Sára 4,

Repčíková Viktória 3, Vargová Nikola 1, Boldižárova Katka 1, Sýkorová Daniela, Sýkorová Simona.

7m hody : 6/3 - 4/3,   Vylúčené : 2 - 3,

Zostavu na zápasy starších dorasteniek zostavujeme, až na pár výnimiek tesne pred zápasom. Častokrát o nasadení

hráčok do zápasu rozhoduje aktuálny stav dievčat po zápase mladších doriek. A aj keď nie sme favoritmi zápasov,

vždy do ich dievčatá dávajú všetko. Dnešok nebol výnimkou, hostky nám ušli v polčase aj na rozdiel 5 gólov.

Aj začiatkom 2.polčasu viedli o 4 góly, ale po šnúre 4 gólov sme v 5.minúte vyrovnali, a do konca zápasu sme sa

so súperom striedali vo vedení, a výsledkom je táto skvelá remíza ! Dnes bola základom výborná obrana, za ktorou

stála dnes fantastická Stela !  Dievčatá gratulujeme k nášmu prvému bodu v sezóne !!!