Staršie žiačky víťazne...

FHT Košice - Iuventa Michalovce A   12 : 26 ( 8 : 11 ), Regionálna súťaž mladšie žiačky.

Góly Košice : Dobosyová Simona - Geregová Veronika 5, Štefanisková Táňa 3/1, Tomčovčíkova Emma 2,

Ňochová Alexandra 1, Bertová Viktória 1, Franková Viktória, Hlavatá Nikola, Takáčová Klaudia,

Géczyová Nela, Kendiová Viktória.

7m hody : 2/1 - 2/2,   Vylúčené : 0 - 0, V Hádzanárskej hale rozhodovala M.Soláriková

Priebeh zápasu : 2:3,7:7,8:10,8:11 - 10:16,10:17,10:22,12:26.

Zápas s favoritom sme vôbec nezačali zle. Vedenie hostí sme dokázali vyrovnať a v 11.minúte sme sa dostali

do vedenia 8:7. A žiaľ tým sa pre nás zápas aj skončil, pretože nielenže sme nasledovných 10 minút nedokázali

skórovať, ale do zápasu sme sa už ani nedostali. V druhom polčase sme úplne odpadli, ale nie schopnosťami

a kondíciou, ale niekde sme stratili našu bojovnosť. Škoda pretože dnes sme mohli uhrať s Ačkom oveľa lepší výsledok.

FHT Košice - Iuventa Michalovce B   35 : 11 ( 19 : 2 ), Regionálna súťaž staršie žiačky.

Góly Košice : Horňáková Emma, Dobosyová Simona - Fotulová Lujza 15/2, Turcsányiová Timea 9, Vargovičová Katka 6,

Mišková Eliška 2, Štefanovová Sára 2, Vargová Sofia 1, Takáčová Klaudia, Geregová Veronika.

7m hody : 2/2 - 4/2,   Vylúčené : 2 - 1.

Priebeh zápasu : 3:1,6:1,11:2,16:2,19:2 - 22:5,24:5,28:6,31:9,35:11.

Zápas starších žiačok bol jednoznačne v našej réžii. Naše dievčatá nastúpili k zápasu maximálne zodpovedne,

od obrany až po zakončenie v útoku, a hostkám neumožnili v prvom polčase absolútne nič. V druhom polčase

sa po prestriedaní v našom tíme hostky trochu zlepšili, ale to už nestíhali ani kondične. Dievčatá gratulujeme !

V nedeľu nás čaká ďalší ťažký súper z Vranova :)