Sympatický výkon v Michalovciach...

Iuventa Michalovce A - FHT Drábova Košice   19 : 9 (10 : 4), Krajské majstrovstvá mladšie žiačky.

Góly Košice : Sieber Stela - Vargová Erika 3/1, Mišková Eliška 2, Fotulová Lujza 2/1, Kelbelová Sandra 1, Čonková Izabela 1/1, Kundrátova Saša, Kelbelová Kamila, Micová Zuzana, Boldižárova Katka, Takáčova Sofia.

7m hody : 1/1 - 5/4   Vylúčené : 3 - 1   20 divákov v Chemkostav Aréne.

Priebeh zápasu : 4:0,6:1,10:2,10:4-13:5,16:6,17:9.

Aj keď výsledok zápasu vyzerá jednoznačne, na ihrisku to bolo podstatne vyrovnanejšie. Domáci pripravujúci sa na finále Majstrovstiev Slovenska, na nás vybehli v plnej sile. Hra na oboch stranách mala od začiatku do konca vysoké tempo. Z toho vyplývali technické chyby a straty lôpt. Pravidelným striedaním hráčok sme tempo zápasu udržali, a do konca zápasu sme súpera hrýzli. Už aj počet vylúčených hráčok súpera a počet sedmičiek svedčí o našej aktivite. K lepšiemu výsledku, ale musíme byť v útoku dôraznejší. Inak palec hore, dievčatá veľmi pekná hra !

Iuventa Michalovce B - FHT Drábova Košice   25 : 14 (11 : 4), Krajské majstrovstvá staršie žiačky.

Góly Košice : Mikulová Hilda - Repčíkova Viki 7/1, Bílá Daniela 4/2, Vargová Nikola 1, Rusnákova Kvetka 1, Vargová Erika 1, Šebová Zuzka, Horňákova Ivana, Čonková I., Kelbelová A., Micová Z..

7m hody : 2/1 - 7/4   Vylúčené : 4 - 4

Priebeh zápasu : 1:0,2:1,5:1,9:3,11:4-13:5,16:6,18:8,22:10.

Staršie žiačky podobne ako mladšie vstúpili do zápasu naplno sústredené, vyvinuli tlak na súperovú bránku, vytvárali si šancu za šancou. Keby sa len Nikole Vargovej podarilo premeniť takmer 100% príležitosti, v 5.minúte vedieme hravo 4:1. Aj tak mal náš tlak svoj efekt, keď tréner súpera bol nútený vybrať svoj oddychový čas už v 12.minúte. Aj v tomto zápase bolo vidieť náš prienik na bránkovisku pri počte sedmičiek. V bráne zabrala Hilda, Viki Repčíkova sa pozitívne "utrhla z reťaze", ale zabrali všetky a pripravili nám pekný podvečerný zážitok. Výborne, dievčatá gratulujeme !