Úspešný návrat z Vranova...

MŠK Vranov - FHT Drábova Košice "A"   12 : 25 (9:12), staršie žiačky

Góly Košice : Mikulová H.- Bořiková K. 13/2, Bílá D. 4, Čonková I. 3, Kelbelová A. 2, Šebová Z. 1, Vargová E. 1, Szilágyiová N., Boldižárova K.

7m hody : 3/2 - 2/2   Vylúčené : 0 - 1   10 divákov v Pretlakovej hale Vranov.

Priebeh zápasu : 2:3,5:6,5:7,6:9,9:12-11:13,11:15,11:18,12:21.

Ak keď nám pre choroby chýbali hráčky, do zápasu sme vstupovali ako favorit. Domáce hráčky celý polčas odolávali nášmu tlaku, a my sme sa skôr prispôsobili. Druhý polčas už bol o inom. Strelecky excelovala Karin a aj keď to dnes nebol ideálny výkon, zápas sme dotiahli do víťazného konca.

MŠK Vranov - FHT Drábova Košice   18 : 18 (9:10), mladšie žiačky

Góly Košice : Sieber S., Dobosyová S.- Fotulová Lu. 7, Takáčova S. 4, Kelbelová K. 2, Vargovičová K. 2, Mišková E. 1, Turcsányiová T. 1, Štefanovová S., Filipová P., Čatlošová S., Sýkorová D., Sýkorová S., Kašková D.

7m hody : 5/4 - 0/0   Vylúčené : 0 - 1

Priebeh zápasu : 2:2,5:5,6:7,9:10-10:12,12:14,14:17.

Zápas súperov, ktorí sa veľmi dobre poznajú nemal favorita. Vranov má hráčky, ktoré sa dokážu individuálne presadiť, náš tím zase disponuje pevnou obranou. Z vyrovnaného začiatku zápasu sme sa vymanili už v 8. minúte zápasu, a do konca zápasu sme diktovali tempo hry. Domáce sme už nepustili do vedenia. V bráne nás podržala Stela. V druhom polčase sme trikrát viedli o 3 góly, a zdalo sa, že zápas dotiahneme do víťazného konca. Ale v posledných 5 minútach sme neskórovali, a Vranov stiahol naše 3 gólové vedenie, a zo 7m hodu vyrovnal na 17:17. V poslednej polminúte sa v oslabení dokázala uvoľniť po krídle Lujza a skórovala. Keď sme boli presvedčení o našom víťazstve a konci stretnutia, prišiel útok domácich z neho trestný hod a vyrovnanie. Žiaľ na hrací čas a koniec zápasu sme nedostali odpoveď. Škoda...V tomto zápase sme určite stratili bod.

MŠK Vranov - FHT Drábova Košice "D"   6 : 39 (4:20), staršie žiačky

Góly Košice : Majorošová N., Mikulová H. 1/1 - Repčíkova V. 13, Rusnákova K. 8, Bořiková K. 6, Vargová N. 5, Juhásova L. 3, Chmelnická L. 3, Vargová E., Čonková I.

7m hody : 1/0 - 2/1   Vylúčené : 0 - 0

Priebeh zápasu : 1:5,1:9,2:12,2:16,4:20-4:21,4:25,5:29,5:34.

Zápas mačky s myšou, asi tak by sme nazvali náš tretí zápas vo Vranove. Domáce evidentne nevládali, a naše dievčatá čakali v obrane na chyby súpera. Takto sa valil na vranovskú bránu jeden protiútok za druhým, a skóre utešene narastalo. Náš tím si schuti zahral, strelecky sa blisla Viki  a Kvetka, v bráne nás podržala Nikola. Všetky 3 tímy nám pripravili peknú nedeľu :)