V derby sme prehrali...

FHT Košice - ŠŠK Prešov   9 : 45 (3:19), 1.liga mladších dorasteniek,

Góly Košice : Lovašiová Tamara - Maxianova Laura 3, Pénzešová Petra 2, Eperješiová Tamara 2,

Kučmášová Kristína 1, Dubovská Lea 1, Lisiková Alžbeta, Čonková Sofia, Lea Vargová, Ondrejová Nina,

Kovalčíková Lea 0/1, Géczyová Nela.

7m hody : 1/0 - 3/2,   Vylúčené : 4 - 2,   V Hádzanárskej hale rozhodovali O.Sabol a J.Daňo, pred 50 divákmi.

Tak tento zápas nám dnes vôbec nevyšiel...Pred týždňom sme chválili hru aj bojovnosť.Dnes sme ju žiaľ nechali

pred halou. Vyrovnane sme hrali prvých 10 minút, potom sme mali príliš veľa rešpektu pred hostkami.

Hlavne sme boli málo dôrazní pri zakončení. Oporou bola Tamara v bránke !

FHT Košice - ŠŠK Prešov   27 : 43 (14:19), 1.liga starších dorasteniek,

Góly Košice : Pálfiová Jana - Fotulová Lujza 10/3, Turcsányiová Timea 6, Rojková Michaela 3/1,

Juhásová Katka 2, Bertová Viki 2, Vargovičová Katka 2, Štefanovová Sára 2, Čonková Sofia,

Eperješiová Tamara, Dubovská Lea.

7m hody : 6/4 - 8/7,   Vylúčené : 2 - 6,

Priebeh zápasu : 2:3,3:5,7:11,9:14,12:15,14:19 - 17:23,19:28,22:32,24:36,24:41,27:43.

Videli sme z našej strany veľmi dobrý prvý polčas zápasu. Hostky sme udržali na dosah,

dobre by padlo aj trochu viac šťastia pri zakončení. V druhom polčase sme odišli najmä

kondične. Výrazne nás v bránke podržala Jana.