V Michalovciach s polovičným úspechom...

Iuventa Michalovce "B" - FHT Drábova Košice "A"   24 : 17 (13 : 10), staršie žiačky

Góly Košice : Mikulová H., Sieber S. - Bořiková K. 7/5, Šebová Z. 6, Vargová E. 2, Bílá D. 2, Kundrátova A., Kelbelová A., Čonková I., Szilágyiová N., Boldižárova K.

7m hody : 4/2 - 6/5   Vylúčené : 6 - 2   40 divákov

Priebeh zápasu : 2:2,4:4,7:6,9:8,13:10-15:11,18:11,21:13,21:15,24:17.

Lídrovi tabuľky sme chceli vrátiť domácu prehru z prvého kola. Od začiatku si oba tímy nič nedarovali. Hlavne obrany udržiavali nerozhodný stav, útokom sa toľko nedarilo. Keď sme do druhého polčasu išli s predsavzatím na obrat v skóre, žiaľ úvod druhého polčasu nás rýchlo vyviedol z našej túžby. Domáce sme pustili do rozhodujúceho náskoku, ktorý sme síce postupne skresávali, ale na obrat to už nestačilo. Urobili sme oveľa viac chýb, a nevyužívali priestor, ktorý nám Michalovce ponúkli. Takže výsledok trochu skresľuje vývoj na palubovke, ale na tom musíme popracovať viac my.

Iuventa Michalovce "C" - FHT Drábova Košice   7 : 35 (3 : 18), mladšie žiačky

Góly Košice : Sieber S., Dobosyová S. - Fotulová Lu. 14, Turcsányiová T. 9, Takáčova S. 4, Mišková E. 3, Vargovičová K. 3, Štefanovová S. 2, Kelbelová K., Vargová S., Filipová P., Sýkorová D., Sýkorová S.

7m hody : 0 - 0   Vylúčené : 0 - 0

Priebeh zápasu : 0:2,1:9,1:13,3:18-4:22,5:26,5:29,7:35.

V zápase sme si schuti zastrieľali, a hlavne sme si vyskúšali novinky v hernom systéme. Ale podstatné je, že v zápase dostala príležitosť celá lavička. Veď "druhá" lajna dostala príležitosť v celej polovici zápasu.

Iuventa Michalovce "B" - FHT Drábova Košice "D"   19 : 19 (12 : 9), staršie žiačky

Góly Košice : Majorošová N., Mikulová H. - Chmelnická L. 5, Bořiková K. 5/1, Rusnákova K. 4/1, Repčíkova V. 4, Vargová N. 1, Šebová Z., Bílá D..

7m hody : 1/1 - 2/2   Vylúčené : 2 - 4

Priebeh zápasu : 3:1,4:3,8:6,10:8,12:9-14:12,17:14,18:16,19:18,19:19.

V zápase sme ani raz neviedli, a v závere sme ho takmer vyhrali ! Áno, náš "D" tím je trochu viac zdecimovaný chorobami a zraneniami, takže niektoré hráčky sme museli extra pripraviť na zápas. O to viac si ceníme bojovnosť, ktorou sme v samotnom závere nielenže stiahli skóre zápasu, ale minútu pred koncom sme vyrovnali a našom záverečnom tlaku sme takmer vsietili víťazný gól. Ale tak je to spravodlivé !