V Michalovciach sme to pokašľali...

Iuventa Michalovce B - FHT Košice   24 : 14 ( 11 : 9 ), Regionálna súťaž staršie žiačky

Góly Košice  : Dobosyová Simona - Tomčovčíkova Emma 3, Geregová Veronika 3, Rojková Michaela 3,

Lorencová Ema 3, Takáčová Klaudia 2, Štefanisková Táňa, Bertová VIki, Jobbágyová Diana,

Rišková Kristína, Majdáková Kristína, Antoniková Rebeka, Šuťáková Simona.

7m hody : 4/3 - 3/0,   Vylúčené : 2 - 2, V hale GPH rozhodoval Mi.Harman.

Priebeh zápasu : 2:1,5:2,7:5,10:6,11:9 - 12:10,15:12,18:13,20:13,24:14.

Veľmi krátke zhodnotenie nášho vystúpenia, veľké sklamanie. Tak zle sme naše dievčatá nevideli hrať roky.

Výkon z minulého týždňa by nám stačil na pohodlné víťazstvo, ale v opačnom poradí skóre...

Keď sa zdalo v závere prvého polčasu, že sme sa chytili a vrátili sme sa späť do zápasu, opak bol pravdou.

V druhom polčase sme si dovolili neuveriteľnú 13 minútovú pauzu bez vsietenia gólu, a domáce hráčky

šnúrou 8 gólov vylepšili svoj výsledok. V sobotu sa do Michaloviec vraciame, takže máme šancu na reparát.

Iuventa Michalovce A - FHT Košice   41 : 13 ( 25 : 1 ), Regionálna súťaž mladších žiačok.

Góly Košice : Kendiová Viki 3 - Štefanisková Táňa 4, Klériová A. 3/1, Andrejková Nina 3, Lisiková Betka,

Géczyová Nela, Kučmášová Kika, Vargová Lea, Kmecová Kamila.

7m hody : 0 - 0,   Vylúčené 2 - 1.

Priebeh zápasu : 5:0,11:1,17:1,25:1 - 27:3,30:7,32:9,41:13.

Na našu omladinu to bola náročná skúška. Aj keď sa zdalo, že po prvom polčase to skôr zabalíme, v druhom polčase sme zabrali.

Lídra súťaže mladších žiačok sme potrápili trochu viac. Takže druhý polčas hodnotíme pozitívne.