V Michalovciach to nevyšlo...

Iuventa Michalovce A - FHT Košice   26 : 12 (14:5), Krajské majstrovstvá mladšie žiačky

Góly Košice : Mikulová H. - Bílá D. 9/2, Fotulová Lu. 2, Vargová E. 1, Kutašová R., Šebová Z., Kelbelová K., Mišková E., Sieber S., Králiková K., Micová Z.

7m hody : 2/2 - 2/2   Vylúčené : 3 - 2   50 divákov

Priebeh zápasu : 4:1,4:1,8:2,14:5,16:8,20:8,24:11.

Vzhľadom k faktu, že sme hrali u jedného z favoritov na postup na M-SR, tento náš výsledok hodnotíme veľmi pozitívne. Naše mladé družstvo bojovalo, dievčatá mali prehľad o dianí na ihrisku, a ukázali niekoľko skvelých akcií. O tom, že sme domáce potrápili svedčí aj fakt, že si ich trénerka si zobrala Time už v 10 minúte. Príležitosť zahrať si dostali všetky hráčky, ktorých sme mali viac ako domáci tím.

Iuventa Michalovce B - FHT Košice   19 : 12 (9:4)

Góly Košice : Mikulová H. - Bílá D. 8/1, Vargová E. 4, Fotulová Lu., Kutašová R., Šebová Z., Kelbelová K., Mišková E., Sieber S., Micová Z., Králiková K.

7m hod : 3/1 - 2/1   Vylúčené : 3 - 2

Priebeh zápasu : 1:1,4:2,8:2,9:4,11:6,13:7,13:10,16:10.

Stále rešpektujeme silu súperov v tejto súťaži, hlavne pre menej herných skúseností, ktoré máme. A keď súper považuje víťazstvo za dôležité, tak nás to teší ešte viac. Ale k zápasu, trochu menej koncentrácie, trochu viac chýbali sily a domáce nás viac prekvapili svojou hrou v priestore , tak sme nakoniec ťahali za kratší koniec. Aj keď naša najlepšia chvíľa prišla v druhom polčase medzi 5-12 minútou, ktorú sme vyhrali 4:1, a stiahli vedenie domácich na 13:10. Prišlo zbytočné a veľmi prísne vylúčenie, a súpera sme nechali opäť odskočiť, a do konca sme to už nedokázali otočiť.

Ale zatiaĺ svojimi výkonmi príjemne prekvapujeme, a už sa tešíme na budúci týždeň, keď sa predstavíme u zatiaľ jednoznačného lídra súťaže v Prešove.