V Michalovciach úspešnejšie mladšie žiačky...

Dohrávka 9.kola Krajských majstrovstiev žiačok :

Iuventa Michalovce "A" - FHT Drábova Košice "D"   28 : 13 (13 : 5), staršie žiačky.

Góly Košice : Majorošová Nikola - Rusnákova Kvetka 5, Vargová Nikola 3/1, Repčíkova Viki 2, Luteránova Ema 2, Chmelnická Lia 1/1, Kelbelová Sandra, Szilágyiová Nikola.

7m hody : 1/1 - 5/2   Vylúčené : 2 - 2   40 divákov v Chemkostav Aréne Michalovce.

Priebeh zápasu : 2:1,5:1,8:2,11:3,13:5-15:7,18:8,21:9,24:11.

Žiaľ dnes  nám predviedli naše "dorky" svoj najhorší jesenný výkon. Ani sa len nepríblížili k predošlým zápasom,v ktorých dokázali zaujať svojou hrou a bojovnosťou. Takže tento zápas už hodíme za seba a na jar sa ukážeme vo výrazne lepšom svetle.

Iuventa Michalovce "B" - FHT Drábova Košice   16 : 18 (8 : 10), mladšie žiačky.

Góly Košice : Sieber Stela, Dobosyová Simona - Fotulová Lujza 8, Turcsányiová Timea 4, Takáčova Sofia 3, Štefanovová Sára 2, Mišková Eliška 1, Vargová Sofia, Kelbelová Kamila, Čatlošová Sára, Sýkorová Daniela, Sýkorová Simona.

7m hody : 3/3 - 2/0   Vylúčené : 2 - 1

Priebeh zápasu : 2:3,4:6,7:10,8:10-9:10,11:15,15:16.

Zápas veľkých výkyvov. Už dávno tak netrpeli tréneri na striedačke ako v dnešných zápasoch. Zápas v našej réžii, ale chvíľami sme si boli sami väčším súperom ako domáce hráčky. A keď sme si už vybojovali výraznejší náskok, "pracovali" sme na tom aby sme ho rýchle stratili. V prvom polčase sme nedali záverečných 5 minút gól, súper znížil. Podobne v druhom polčase, sme v 10.minúte viedli o 4 góly 15:11, ale záver sme prehrali 3:5. Dnes nebola našou silnou stránkou ani bránka, takže sme radi, že aj keď s odretými ušami, ale vybojovali sme dôležité víťazstvo.

Iuventa Michalovce "A" - FHT Drábova Košice   17 : 16 (8 : 8), staršie žiačky.

Góly Košice : Mikulová Hilda - Bořiková Karin 7, Šebová Zuzka 4, Bílá Daniela 4/1, Micová Zuzka 1, Kundrátova Saša, Kelbelová Sandra, Čonková Izabela, Boldižárova Katka, Szilágyiová Nikola.

7m hody : 2/1 - 2/1   Vylúčené : 4 - 5

Priebeh zápasu : 1:1,3:2,4:3,7:5,8:8-9:10,11:12,13:14, v 17.minúte 13:16,14:16.

Tento výsledok nás bude dlho mátať. Pred zápasom by sme takýto výsledok určite brali, po zápase môžeme povedať, že sme záver zápasu veľmi ľahko stratili. V prvom polčase mali domáce mierne navrch. my sme neboli tak dôrazný, ale išli najviac do 2 gólového vedenia. Samotný záver polčasu nám vyšiel dokonale a do šatne sme odchádzali za remízy. Nástup do druhého dejstva už patril nám, ovládli sme hru, obranu sme mali nepriepustnú, a postupne si naše hráčky vypracovali 3 gólový náskok. To bolo v 17.minúte, domáci tréner si zobral time, a naše dievčatá si mysleli, že už je rozhodnuté. Prestali sme hrať našu hru, v záverečných 8 minútach sme už nestrelili gól, a napriek taktickým pokynom sme nezmyselne strácali loptu, výsledkom čoho bol víťazný gól Iuventy 5 sekúnd pred koncom. Veľmi veľká škoda !!!

Iuventa Michalovce "A" - FHT Drábova Košice   13 : 16 (9 : 7), mladšie žiačky.

Góly Košice : Sieber Stela, Dobosyová Simona - Takáčova Sofia 4, Fotulová Lujza 4/1, Kelbelová Kamila 3, Turcsányiová Timea 2, Mišková Eliška 2, Štefanovová Sára, Vargová Sofia, Čatlošová Sára, Sýkorová Daniela, Sýkorová Simona.

7m hody : 1/1 - 1/1   Vylúčené : 2 - 1

Priebeh zápasu : 2:4,5:5,5:5,9:7-10:9,11:10,12:12.

Víťazstvo je zaslúžené, skôr nás prekvapili domáce. Napriek našej hernej prevahe v prvej desaťminútovke, sme druhú polovicu polčasu hrali opäť v kŕči.

Domáce nám ušli na 9:5 ! ešte že sme v záverečnej minúte vsietili dva góly a stiahli náskok. Druhý polčas prebiehal v podobnom duchu až do 12.minúty. Za vedenia Michaloviec 12:10, sme otočili hru, kondične sme mali navrch, domácim sme umožnili vsietiť už len 1 gól, naše dievčatá šnúrou 5 gólov definitívne otočili skóre a zaslúžene sme vyhrali zápas ! Gratulujeme dievčatá, super !!!