Sobota v Stupave...

Tatran Stupava - FHT Košice   46 : 30 ( 18 : 15 ), 1.liga mladších dorasteniek,

Góly Košice : Dovičínová Karolína, Dobosyová Simona - Fotulová Lujza 14/4, Vargovičová Katka 5, Turcsányiová Timea 4,

Rojková Michaela 4, Vargová Sofia 2, Vaľková Kamila 1, Bertová Viktória, Papcunová Laura, Tomčovčíkova Emma,

Lorencová Ema.

7m hody : 7/4 - 4/4,   Vylúčené : 1 - 5, V Školskej hale v Stupave pred 50 divákmi rozhodovali Kováčová S. a Jablončíkova J.

Priebeh zápasu : 2:3,3:6,4:9,8:10,12:12,18:15 - 23:20,24:23 !,32:23,37:23,42:27,46:30.

Vzhľadom k priebehu zápasu je konečný výsledok pre naše dievčatá veľmi krutý. Začali sme veľmi pohodovo,

dá sa povedať, že sa nám úspech priam sám ponúkal. Domáce začali zápas veľmi vlažne, možno nás trochu podcenili,

ale musíme povedať, že sme hrali svoju hru, a to sme ešte postrácali lopty, nepremenili čisté šance. Síce v závere polčasu

išli domáce do 3 gólového vedenia, ale v 40.minúte sme skóre upravili na rozdiel 1 gólu, a boli sme opäť v hre.

V tejto chvíli sa náš stroj nepochopiteľne zasekol, a nasledujúcich 11 minút sme prehrali 14:0 !

Záverečných 9 minút zápasu sme síce uhrali remízovo, ale to už bolo o výsledku rozhodnuté.

Tatran Stupava - FHT Košice   37 : 20 ( 17 : 8 ), 1.liga starších dorasteniek,

Góly Košice : Dovičínová Karolína - Fotulová Lujza 8/1, Boldižárova Katka 4, Turcsányiová Timea 3,

Vagová Erika 2/1, Čonková Iza 2, Kopiľáková Julka 1, Ferienčíkova Natália, Vargovičová Katka.

7m hody : 3/3 - 5/3,   Vylúčené : 0 - 4,

Priebeh zápasu : 2:2,7:3,9:5,12:6,16:8,17:8 - 18:9,21:9,24:11,29:12,33:16,37:20.

V zápase starších dorasteniek potvrdili domáce hráčky svoju úlohu favorita v zápase.