V sobotu žiačky 2x víťazne...

FHT Košice - MŠK Vranov   20 : 19 ( 8 : 12 ), Regionálna súťaž staršie žiačky.

Góly Košice : Dobosyová Simona - Vojtková Timea 5, Tomčovčíkova Emma 4/1, Takáčová Klaudia 4/1,

Jančijová Petra 3, Geregová Veronika 2/1, Hlavatá Nikola 1, Štefanisková Táňa 1, Pálfiová Jana,

Kundisová Kamila, Macejková Jana, Bertová VIktória.

7m hody : 6/3 - 0/0,   Vylúčené : 0 - 3,   V hale na Bardejovskej rozhodovala M.Soláriková pred 50 divákmi.

Priebeh zápasu : 1:2,1:5,1:7,4:7,5:10,8:12 - 10:13,11:15,15:17,17:18,20:19.

Začneme od konca, rozhodujúci gól padol 2 sek. pred koncom zápasu !

Zápas ako remeň ! Začali sme zle, ani nie tak hrou, keď nám nič nepadlo, ale hlavne sme neboli schopní

reagovať na jednoduchý a rýchly prechod hostiek do útoku a okamžité zakončenie. Postupne sme sa dostávali

do zápasu, a aj keď ešte vranovčanky "hrýzli" , darilo sa nám zakončovať, a podržala nás brankárka.

3 minúty pred koncom sme išli prvýkrát do vedenia, súper síce  v poslednej minúte vyrovnal, ale posledných

30 sekúnd patrilo nám. V samotnom závere zápasu z postavenej deviatky, Emma Tomčovčíkova 2 sek.

koncom zápasu zápasu vsietila víťazný gól ! Gratulujeme dievčatá !!!

FHT Košice - MŠK Vranov   21 : 11 ( 14 : 4 ), Regionálna súťaž mladšie žiačky.

Góly Košice : Kendiová Viktória - Bertová Viktória 8, Štefanisková Táňa 6, Kundisová Kamila 4, Pálfiová Jana 1,

Gćyzov Nela 1, Kmecová Kamila 1, Vargová Lea, Franková Karolína.

7m hody : 0/0 - 1/1,   Vylúčené : 1 - 0.

Priebeh zápasu : 2:0,5:1,10:4,14:4 - 14:7,16:7,19:8,21:11.

Jednoznačný výsledok, hlavne zásluhou dvoch spojok, ktorým to dnes sypalo. Ale aj ďalšie dievčatá sa postupne

osmeľujú a aktívne sa zapájajú do hry. Super gratulujeme !