V Stupave blízko úspechu staršie dorastenky...

Tatran Stupava - FHT Košice   51 : 23 ( 27 : 12 ), 1.liga mladších dorasteniek.

Góly Košice : Dobosyová Simona - Fotulová Lujza 14/4, Vaľková Kamila 5, Vargovičová Katka 2,

Vargová Sofia 1/1, Rojková Michaela 1, Papcunová Laura, Štefanovová Sára, Sukovská Sarah,

Lorencová Ema.

7m hody : 5/3 - 6/5,   Vylúčené : 2 - 4,   V Školskej hale v Stupave rozhodovali L.Jánošíkova a Ľ.Majstríkova.

Priebeh zápasu : 5:3,8:4,14:5,20:6,23:9,27:12 - 32:13,37:14,38:15,39:19,46:22,51:23.

V 10. minúte sa to zlomilo, a už sme sa z toho nespamätali...Dnes sme z našej strany videli veľmi, veľmi zlý výkon.

Obrana zlá, útok, aj keď nám chýbalo trochu šťastia, sa postupne potápal na dno. A tak Lujza na všetko nestačila...

Aj keď musíme priznať pre prijímačky na stredné a birmovku nám chýbalo v oboch tímoch viacero hráčok.

Tatran Stupava - FHT Košice   32 : 29 (15 : 17 ), 1.liga starších dorasteniek.

Góly Košice : Kopiľáková Julka - Fotulová Lujza 11/4, Vargová Erika 5, Čonková Iza 5, Kundrátova Saša 4,

Štefanovová Sára 2, Vargovičová Katka 1, Vargová Sofia 1, Bibenová Barbora.

7m hody : 6/3 - 4/4,   Vylúčené : 6 - 2.

Začneme tým horším, pre zranenia nám chýbali obe brankárky, ktoré v posledných zápasoch excelovali.

Výborne ich zastúpila krídelníčka Julka Kopiľáková, a to hlavne v prvom polčase.

Dievčatá opäť zahrali vynikajúco, zápas sme mali od začiatku pod kontrolou. V 35 minúte sme viedli o 4 góly.

Postupne sme síce o náskok prišli, ale stále sme boli schopný reagovať na vývoj v zápase. Žiaľ 5 minút pred

koncom zápasu, nám domáce ušli na rozdiel 5 gólov. Síce sme v poslednej minúte dokázali 2 gólmi znížiť stav,

ale to bolo všetko. Veľká škoda, dnes to to tu určite mali vyhrať.