V Stupave len mladšie dorastenky...

Tatran Stupava - FHT Drábova Košice   30 : 24 ( 19:14 ), 1.liga mladšie dorastenky

Góly Košice : Horňáková Emma - Fotulová Lujza 10/2, Vargová Erika 8, Kelbelová Kamila 2/1, Štefanovová Sára 2, Micová

Zuzana 1, Takáčová Sofia 1, Domaničová Veronika, Boldižárová Katka, Čatlošová Sára.

7m hody : 11/8 - 4/3,   Vylúčené : 4-9, v Školskej hale v Stupave rozhodovali Majstríková Ľ. a Majstrík A. pred 50 divákmi

Priebeh zápasu : 3:3,7:4,9:6,12:8,15:12,19:14-22:15,22:15,23:16,26:17,27:21,30:24.

Choroby a zranenia nás natoľko zasiahli, že do Stupavy napokon cestovalo len 10 hráčok. Ale určite to nebola odovzdaná partia.

Na prekvapenie veľmi dobre odolávali dievčatá tlaku domácich, ktoré začali zostra. Do polovice 1.polčasu sme dokázali držať

vyrovnaný stav so súperom, aj keď nám ušli aj o 3 góly, vždy sme sa dokázali vrátiť do zápasu. Chybovali sme najmä v obrane,

keď sme nekokázali ustrážiť súperovu 19tku. Na druhej strane bola naša Lujza mimoriadne strelecky úspešná s 9 gólmi,

a domáce si s ňou nevedeli poradiť. Podobne to mohlo pokračovať aj v 2.polčase, ale keď po zbytočnom faule dostala Lujza

po tretej dvojke vylúčenie do konca zápasu, na 10 minút to paralyzovalo náš tím. Na prekvapenie to postihlo aj domáce,

a domáce ušli na rozdiel 11 gólov. Vtedy zabrala najmä Erika, autorka 8 gólov a záverečným tlakom a bojovnosťou sme výsledok

stiahli na prijateľných 6 gólov. A to sme trochu aj našou nedisciplinovanosťou poldruha minúty pred koncom zápasu hrali

3 proti 6, a dokázali sme to ubrániť. Na keby sa nehrá, ale keby sme boli v plnej sile, ktovie ako by to bolo.

Takže ďakujeme dievčatá za dnešný výkon :)

Tatran Stupava - FHT Drábova Košice   .........................., 1.liga staršie dorastenky

Zápas starších dorasteniek sa neodohral pre maródku v tíme Košíc.