Veľmi dobrý výkon proti Michalovciam...

FHT Košice - Iuventa Michalovce  29 : 31 ( 14 : 19 ), 1.liga mladších dorasteniek.

Góly Košice : Dovičínová Karolína, Dobosyová Simona - Fotulová Lujza 13/5, Vargovičová Katka 6,

Vaľková Kamila 4, Rojková Michaela 3, Turcsányiová Timea 1, Vargová Sofia 1, Lorencová Ema 1,

Bertová Viki, Papcunová Laura, Tomčovčíkova Emma, Štefanovová Sára, Takáčova Klaudia.

7m hody :  5/5 - 7/4,    Vylúčené : 6 - 5,

V Hádzanárskej hale pred 50 divákmi rozhodovali J.Gedeon a A.Štefan.

Priebeh zápasu : 2:4,6:8,9:11,11:15,12:17,14:19 - 15:21,17:23,21:28,21:29 v 47.minúte,23:29,27:29 !, 29:31.

Prekvapujúci výsledok ? Kto videl zápas, tak potvrdí, že ani nie. Tento zápas sme mohli kľudne aj vyhrať,

len to by sme nemohli pustiť hostky do takého trháku. Michalovce od začiatku zápasu viedli, ale nám

sa podarilo ich držať stále na prijateľný rozdiel v skóre. Kriticky narástol rozdiel v 47.minúte na 21:29.

Ale v tejto chvíli nastala naša fantastická 8 minútovka, v ktorej sa nám podarilo šnúrou 6 gólov upraviť na 27:29 !

Bola len 55.minúta a ešte stále sme boli v hre. Ďalšie dve tutovky sme nazakončili gólmi, ale napriek tomu sme

maximálne bojovnou 15 minútovkou v závere zápasu vybojovali výborný výsledok.

FHT Košice - Iuventa Michalovce   26 : 35 ( 11 : 16 ), 1.liga starších dorasteniek,

Góly Košice : Mikulová Hilda, Ferienčíkova Natália, Dovičínová Karolína - Fotulová Lujza 9/3,

Kundrátova Saša 5, Čonková Iza 4, Boldižárova Katka 3, Vargovičová Katka 3, Vargová Erika 1,

Vargová Sofia 1, Kopiľáková Julka, Kušnieriková Zuzka.

7m hody : 3/3 - 5/3,   Vylúčené : 4 - 2,

Priebeh zápasu : 3:1,5:4,9:6,9:9,11:12,11:16 - 14:18,16:23,19:25,20:29,23:32,26:35.

Ešte jedno skvelé predstavenie pridali dnes naše dievčatá. Hostia z Michaloviec nastúpili v plnej sile,

teda aj s hráčkami pravidelne nastupujúcimi za A tím. Naše dievčatá dali rešpekt nabok a v prvom polčase

sme boli vedúcemu tímu súťaže viac než vyrovnaným súperom. Síce v závere polčasu sme umožnili hostkám

zvýšiť náskok, ale ani v druhom polčase sme neumožnili súperovi výraznejší odskok. Aktívnou hrou v tempe

sme úspešne vzdorovali Iuvente a dosiahli sme veľmi priaznivý výsledok ! Dnes úspešne zabral spojkový rad,

dirigovaný Erikou, so strelecky disponovanou Lujzou a Sašou, ktorým kontrovala Izka, s dvomi exkluzívnymi