Veľmi slušný výkon našich dievčat...

ŠŠK SLŠ Prešov - FHT Košice   24 : 7 (11 : 5), v Krajských majstrovstvách mladších žiačok.

Góly Prešov : Chovanová 1, Šromová 1/1, Magdová 2, Ivanová 10, Gregorcová 1, Lukáčová 5, M. Kakaščíková 4.

Góly Košice : Mikulová H. - Bílá D. 5, Sieber S. 1, Fotulová Lu. 1, Šebová Z., Kutašová R., Vargová E., Kundrátova A., Sieber S., Micová Z., Mišková E., Kelbelová K.

Priebeh zápasu : 2:0,7:1,10:2,11:5,16:5,21:6,22:7.

7m hody : 4/1 - 0/0   Vylúčené : 0 - 1       30 divákov, hralo sa v Košiciach, v Hádzanárskej hale.

Opäť sa ukázalo, že nám podvečerné zápasy vyhovujú. Vyšli sme súperovi v ústrety výmenou domáceho prostredia a diváci mohli vidieť veľmi slušný zápas. Súperi síce z iného konca kvality, hral prvý so štvrtým, ale do konca sme prinútili Prešov hrať s plným nasadením. Súper z inej váhovej kategórie sa v polovici polčasu dostal do vedenia 7:0, ale druhá 10minútovka patrila našim dievčatám, ktoré ju vyhrali 5:4. V druhom polčase sme súce opäť začali vlažnejšie, a v závere zápasu sme trochu prikrášlili výsledok, ale na viac sme nemali. Aj tak sme dokázali uhrať najlepší výsledok v treťom zápase s lídrom súťaže, a na ihrisku sme ukázali prítomným divákom získané skúsenosti z ťažkých zápasov z Prahy. V bráne sa výborne prezentovala Hilda Mikulová - chytila 3 sedmičky, strelecky sa blisla Danka Bíla, ale chválime celý tím. Najmä v obrane sme viackrát podržali súpera.  Ak takto zahráme o týždeň v zápase s Bernolákovou, víťazstvo nám nemôže ujsť.