Víkendový trip žien pokračoval v Pezinku...

Agrokarpaty Pezinok - FHT Košice   34 : 25 ( 20:10), 2.liga žien,

Góly Košice : Tomovčíkova Simona, Stařičná Zuzana - Fotulová Lujza 8, Haňová Nela 6, Rojková Michaela 5,

Štefanovová Sára 3/2, Zápotocká Kristína 1, Vargovičová Katka 1, Turcsányiová Timea 1, Repčíkova Viki,

Juhásová Katka, Durbáková Patrícia.

7m hody : 6/4 - 7/2,   Vylúčené : 3 - 6,   V Mestskej hale v Pezinku pred 25 divákmi rozhodovali M.Veselka a J.Gabriš

Priebeh zápasu : 7:2,8:2,11:3,14:3,17:6,20:10 - 23:12,25:16,29:21,31:23,33:25,34:25.

Ak sa vám v sobotu zdalo, že nám chýbalo viac bojovnosti a zdravého nadšenia, tak v nedeľu to dievčatá zobrali za svoje.

Ale postupne, Domáci tím je zložený zo skúsených hráčok bratislavského regiónu, ktoré majú za sebou dostatok skúseností

zo seniorských zápasov. Takže naše prvé oťukanie s domácimi bolo veľmi rýchly prechod do útoku, nekompromisné

zakončenie,obrana mierne agresívna...K záveru polčasu sme sa dokázali postupne presadzovať aj my. Polčasovú prestávku

sme dokázali sami naštartovať k zmene prístupu v hre. Zrýchlili sme prechod do útoku, výrazne pritvrdili obranu, okamžitý

návrat do obrany, a hlavne celý tím sa výrazne stmelil, hráčky sa začali sami povzbudzovať, a výsledok sa dostavil.

Domáce znervózneli, chvíľami nestíhali aj kondične, a postupne sme stiahli rozdiel až na 7 gólov. Celkovo sme

2.polčas vyhrali o 1 gól, čo považujeme určite za úspech. Takže v Pezinku to nakoniec bola hra, na ktorú sa dá pozerať,

a aj keď to bolí, výsledok stojí za to. Už dnes sa tešíme na ďalší zápas žien v sobotu doma :)