Víťazstvo mladších dorasteniek nad ŠKP Bratislava...

FHT Košice - ŠKP Bratislava   18 : 17 ( 10 : 7 ), 1.liga mladších dorasteniek.

Góly Košice : Horňáková Emma - Fotulová Lujza 8, Mišková Eliška 3, Vargovičová Katka 3,

Turcsányiová Timea 2, Štefanovová Sára 1, Takáčová Sofia 1, Bibenová Barbora, Goldírová Viki,

Papcunová Laura, Vargová Sofia, Čatlošová Sára.

7m hody : 4/1 - 4/2,   Vylúčené : 2 - 1,   V Hádzanárskej hale rozhodovali : D.Ferenc a A.Šujeta pred 70 divákmi.

Priebeh zápasu : 2:2,3:3,4:3,7:4,9:6,10:7 - 11:8,14:10,16:11,16:14,16:16,18:17.

Dievčatá vynikajúce, skvelý zápas, s napätím až do konca. A podstatné, že s 2. víťazstvom v sezóne a 2 body zostali doma !

Až na úvodné vedenie hostiek 0:2, sme celý zápas viedli. Naše vedenie sme postupne upravili na 3-5 gólový rozdiel.

Počas desaťminútovky v 2.polčase medzi 43.-53. minútou sme viac svojimi chybami prišli o vedenie a súper vyrovnal.

Ale záver zápasu sme ustáli, aj keď ŠKP ešte dva krát vyrovnali a v záverečných 2 minútach boli v útoku. Zlým zakončením

prišli o loptu, a my sme 30 sek. pred koncom zápasu Lujzou v najnemožnejšej situácii vsietili víťazný gól !

Záverečné sekundy sme už ubránili ! Super ! Dnes to bola vysoko tímová hra s vynikajúcou Emmou v bránke :)

Takto sa naše mladšie dorastenky delia o 2. v súťaži !!!

FHT Košice - ŠKP Bratislava   17 : 33 ( 9 : 17 ), 1.liga starších dorasteniek.

Góly Košice : Kovalčíkova Stela - Kundrátova Saša 6, Fotulová Lujza 3, Domaničová Veronika 2,

Vargová Erika 2, Boldižárova Katka 2, Takáčová Sofia, Vargovičová Katka 1, Čonková Iza 1,

Kopiľáková Juliana, Červená Simona, Čatlošová Sára.

7m hody : 2/0 - 5/3,   Vylúčené : 5 - 0,

Priebeh zápasu : 1:3,2:6,4:8,4:10,5:14,9:17 - 10:18,15:23,16:25,16:28,17:31,17:33.

Výsledok zápasu vyzerá horšie ako samotná hra. Dnes sa nám nedarilo hlavne v zakončení, a preto ten rozdiel.

Jedna vec nás ale ctila a to bola bojovnosť. Do konca zápasu sme nezložili zbrane a hostkám sme výrazne sťažili hru.