Víťazstvo mladších dorasteniek v Bratislave...

ŠKP Bratislava - FHT Košice   18 : 30 ( 5 : 11 ), v 1.lige mladších dorasteniek,

Góly Košice : Dovičínová Karolína, Dobosyová Simona - Fotulová Lujza 12/2, Vaľková Kamila 7/1,

Turcsányiová Timea 4, Štefanovová Sára 4, Vargovičová Katarína 2, Rojková Kamila 1,

Bertová Viktória, Papcunová Laura, Vargová Sofia, Lorencová Ema.

7m hody : 6/3 - 4/3,   Vylúčené : 3 - 10, V hale Lekárskej fakulty v Bratislave rozhodovali R.Sivák a S.Švarc.

Priebeh zápasu :1:1,1:2,3:4,4:5,5:8,5:11 - 9:15,9:19,13:21,17:25,18:29,18:30.

Domáce hráčky sme ani raz nepustili do vedenia v zápase. Do zápasu sme sa rozbehli veľmi aktívne,

K výraznejšiemu odskoku v zápase nám chýbalo jediné, dôraz a šťastie. "Zahodili sme strašne veľa šancí.

Definitívny zlom nastal 10 minút pred koncom 1.polčasu a pokračovalo to v 2.polčase. Základom úspechu

bola dôrazná obrana. SUPER ! dievčatá.

ŠKP Bratislava  FHT Košice   36 : 18 ( 20 : 9 ), v 1.lige starších dorasteniek,

Góly Košice : Dovičínová Karolína, Ferienčíkova Natália - Fotulová Lujza 8, Boldižárova Katarína 4,

Kundrátova Saša 2, Čonková Izabela 2, Vargová Erika 1, Vargovičová Katarína 1, Kušnieriková Zuzka ,

Vargová Sofia.

7m hody : 6/6 - 1/0,   Vylúčené : 1 - 4.

Priebeh zápasu : 2:1,7:2,12:4,15:5,16:6,20:9 - 22:12,24:14,27:14.29:16,31:18,36:18.

Tento zápas nám vôbec nevyšiel, po žiadnej stránke. Škoda...