Víťazstvo mladších žiačok v Prešove...

ŠŠK Prešov B - FHT Košice   22 : 17 ( 11 : 4 ), Regionálna súťaž staršie žiačky.

Góly Košice : Dobosyová Simona - Vaľková Kamila 7/4, Rojková Michaela 4, Tomčovčíkova Emma 2,

Lorencová Ema 2, Sukovská Sarah 1, Bertová Viki 1, Štefanisková Táňa.

7m hody : 5/3 - 5/4,   Vylúčený : 1 - 1,   V hale na Baštovej v Prešove rozhodoval M.Miňo pred 65 divákmi.

Priebeh zápasu : 3:0,4:1,7:1,10:2,11:4 - 13:8,14:11,18:14,18:14,22:17.

2 polčasy ako deň a noc. Prvý polčas sme začali veľmi nevýrazne, bez dôrazu, proste úplne na figu.

Neboli sme schopný sa naštartovať do zápasu. Prišlo polčasové vyvetranie hláv a čuduj sa svete,

na palubovku sa vrátil úplne iný tím. Štyrmi gólmi v úvode druhého polčasu sme sa vrátili do zápasu.

Zrazu sme na ihrisku videli rýchly prechod do útoku, dôraznú obranu a hlavne srdce !

Postupne sme výrazne negatívne skóre upravili viackrárt na rozdiel 3 gólov. V závere zápasu sme síce

po chybách umožnili domácim upraviť na konečný rozdiel 5 gólov, ale druhý polčas sme vyhrali !

S výkonom v 2.polčase sme spokojní, dievčatá ukázali kam sa naša hra môže uberať.

Dnes vynikla hlavne Simona v bránke a Kamila v spojkovom rade :)

ŠŠK Prešov  B - FHT Košice   19 : 20 ( 9 : 8 ), Regionálna súťaž mladšie žiačky.

Góly Košice : Hrbáňova Julka - Štefanisková Táňa 8, Klériová Anita 8/1, Klér 3, Franková Sofia 1,

Lisiková Alžbeta, Géczyová Nela, Kučmášová Kristína, Kmecová Kamila, Vargová Lea.

7m hody : 2/2 - 1/1,   Vylúčené : 0 - 1,

Priebeh zápasu : 2:0,7:3,7:7,9:8 - 14:10,15:13,17:16,19:20.

V základnej zostave nastúpil náš mini tím. Dievčatá sa nebáli a zdatne odolávali skúsenejšiemu súperovi.

Postupne ich doplňovali mladšie žiačky a zápas sme udržiavali v hre. Záver zápasu sme bojovnosťou

postupne otočili a získali sme zaslúžené víťazstvo ! Gratulujeme !