Víťazstvo starších žiačok...

FHT Košice - ŠŠK Bernolákova Košice   15 : 12 ( 5 : 6 ), Regionálna súťaž starších žiačok.

Góly Košice : Dobosyová Simona - Geregová Veronika 5, Tomčovčíkova Emma 4/1, Ňochová Saša 3,

Bertová Viki 2, Takáčová Klaudia 1, Štefanisková Táňa, Hlavatá Nikola, Macejková Jana, Pálfiová Jana,

Kundisová Kamila.

7m hody : 6/2 - 2/1,   Vylúčené : 1 - 1, V Hádzanárskej hale pred 40 divákmi rozhodoval M.Dziura.

Priebeh zápasu : 0:1,2:1,3:2,4:3,5:6 - 5:7,7:8,10:10,13:11.

Víťazstvo v prvom zápase sezóny sa nerodilo hladko, ale dôležité je, že 2 body ostali doma !

Tejto partii sa zvykne dariť hlavne v prvom polčase. Bolo tomu tak aj dnes, ale postupne naše nohy, či skôr hlavy

napadol stres, a súpera sme v závere polčasu pustili do vedenia v zápase. Hostky sa držali na odstup aj v 2.polčase,

ale naše dievčatá postupne ukázali pekný prechod do útoku aj so zakončením. A práve naša zvýšená aktivita nás

v poslednej desaťminútovke posunula do vedenia v zápase. Výsledok sme postupne upravili na rozdiel 3 gólov.

Celkove môžeme pochváliť obranu, súper si s ňou nevedel poradiť. Aj v útoku sme schopní podržať loptu,

ale chýba nám viac dravosti pri zakončení.