Víťazstvo v Bardejove...

HC Bardejov - FHT Drábova Košice   10 : 29 (9 : 14), mladšie žiačky

Góly Košice : Dobosyová Simona, Praženicová Michaela - Fotulová Lujza 11/2, Mišková Eliška 4, Vargovičová Katka 4/2, Turcsányiová Timea 4,

Štefanovová Sára 3, Filipová Petra 2, Horňákova Emma 1, Goldírova Viktória, Vargová Sofia, Franková Viktória, Kašková Diana, Štefanisková Táňa,

Borošová Bianka.

7m hody : 0/0 - 4/3   Vylúčené : 0 - 0

V Mestskej hale v Bardejove rozohodovali Žec M. a Kolárová L.

Priebeh zápasu : 3:3,6:6,8:10,9:14-919,9:24,9:27,10:29.

Súper bol podobne ako v prvom zápase v Košiciach aktívny a dravý v útoku. My sme nepristupovali k hráčkam súpera dôrazne preto ešte v 15.minúte bol stav 8:9. Potom sme pritvrdili, a už do polčasu sme nastavili vývoj zápasu. V úvode do druhého polčasu sme sa definitívne utrhli, a mohli sme spokojne prestriedať. Bardejov za celý polčas nedal gól, až v poslednej sekunde sa im podarilo vsietiť čestný úspech. Výsledok je zaslúžený, už o týždeň nás preverí Prešov.