Víťazstvo v poslednom zápase sezóny...

MŠK Vranov - FHT Košice   19 : 20 ( 14 : 10 ), 1.liga mladšie dorastenky.

Góly Košice : Horňáková Emma - Fotulová Lujza 11/2, Štefanovová Sára 3, Vargová Erika 2,

Mišková Eliška 1, Kelbelová Kamila 1, Vargovičová Katka 1, Takáčová Sofia 1, Goldírová Viki,

Turcsányiová Timea, Boldižárová Katka, Vargová Sofia, Čatlošová Sára, Papcunová Laura,

Geregová Veronika.

7m hody : 10/8 ! - 3/2,   Vylúčené : 4 - 5, V Bardejove pred 30 divákmi rozhodovali J.Gedeon a T.Palovčák.

Priebeh zápasu : 1:3,4:5,7:7,11:8,12:10,14:10 - 15:15,16:15,16:16,18:18,19:18,19:19,19:20.

Zápas dvoch rozdielnych polčasov. Po prvom, z našej strany veľmi nevýraznom polčase prišiel

v šatni veľký prievan. Zaslúžene, pretože v obrane sme pôsobili veľmi benevolentne, až naivne.

Na druhý polčas nastúpil úplne iný tím. Domácim sme prakticky nič nedovolili, o čom hovorí

aj druhopolčasové skóre 5:10. Z toho dali vranovčanky z hry len 1 gól ! Obranu sme mali mimoríadne

pohyblivú a agresívnu, ktorá narúšala každú aktivitu domácich. Z takto získaných lôpt sme vyrážali

do rýchlych útokov, ktoré sme zakončili gólom. Zápas sa obojstranne odohral v slušnom tempe,

aj keď s dosť technickými chybami na oboch stranách.

Dievčatám gratulujeme k zaslúženému víťazstvu !!!

MŠK Vranov - FHT Košice   22 : 15 ( 11 : 7 ), 1.liga staršie dorastenky.

Góly Košice : Kovalčíková Stela - Repčíková Viktória 8/3, Vargová Erika 3/1, Domaničová Veronika 2/1,

Vargová Nikola 1, Takáčová Sofia 1/1, Boldižárová Katka, Čatlošová Sára, Sýkorová Daniela, Sýkorová Simona.

7m hody : 4/2 - 10/6 !,   Vylúčené : 6 - 6,

Priebeh zápasu : 2:0,3:1,4:3,5:5,8:5,11:7 - 14:9,17:10,19:11,20:12,21:13,22:15.

Aj keď sme bojovali o víťazstvo v zápase starších dorasteniek, na vranovskej strane bola hlavne širšia

hráčska kvalita a tá rozhodla o víťazstve. Našim dievčatám ďakujeme za bojovný výkon !

Ďakujeme aj Viktórii Repčíkovej, pre ktorú to bol rozlúčkový zápas v dorasteneckej kategórii, ktorý

okorenila gólom v poslednej sekunde, a celkove 8 gólmi v zápase ! V budúcej sezóne ju uvidíme už