Vo Vranove to nevyšlo...

MŠK Vranov - FHT Košice   15 : 12 (6:6), v Krajských majstrovstvách mladších žiačok.

Góly Košice : Mikulová H. - Bílá D. 5, Vargová E. 3, Vargová N. 2, Fotulová Lu. 2, Kutašová R., Šebová Z., Sieber S., Kundrátova A., Mišková E., Kelbelová K., Králiková K..

Priebeh zápasu : 0:3,1:5,3:6,6:6,9:8,11:9,13:11.

7m hody : 0 - 0   Vylúčené : 0 - 0   20 divákov

Hádzanársky týždeň sme nedokončili tak ako sme si to predstavovali. Posilnený Vranov nám od začiatku nerobil mimoriadne problémy. V podstate celý prvý polčas sme zaslúžene viedli, aj keď sme zbytočne prišli o vedenie v zápase 1:5, už v 8.minúte zápasu. Bolo nám to nanič, keďže sme za 12 minút dali len 1 gól. V druhom polčase sme dvakrát stiahali vedenie súpera o dva góly, ale po vyrovnaní v 12.minúte 2.polčasu na 11:11 sme si opäť vybrali strelecké voľno a súper to dotiahol do víťazného konca. Ide sa ďalej, aj keď nás to mrzí, pretože sme si zvykali na naše víťazné zápasy. O týždeň nás čaká dvojzápas proti Iuvente A a B, tak sa musíme naladiť viac bojovne ako dnes.