Vranov - Košice...

MŠK Vranov - FHT Drábova Košice A   16 : 18 (7 : 10), staršie žiačky.

Góly Košice : Mikulová H., Sieber S. - Kundrátova A. 7/2, Bořiková K. 6/1, Vargová E. 2/1, Čonková I. 2,

Bílá D. 1, Kelbelová A., Šebová Z., Micová Z., Boldižárova K.

7m hody : 4/2 - 4/4   Vylúčené : 2 - 2

Priebeh zápasu : 2:1,3:2,5:5,7:7,7:10-9:10,10:13,12:17,14:18,16:18

Favorit tohoto zápasu bol jasný už pred zápasom. Naše dievčatá sa s týmto stavom stotožnili viac v hlavách

ako na ihrisku. Vranov sa snažil, až sa nechce veriť, prečo s touto hrou súperom zatiaľ viac nevzdorujú.

Našim dievčatám určite nepomohla taká dlhá prestávka od turnajov v Maďarsku, a hre chýba ľahkosť.

Podstatné je, že sme zabrali v pravej chvíli, a domov sme priviezli víťazstvo.

MŠK Vranov - FHT Drábova Košice   21 : 14 (10 : 8), mladšie žiačky.

Góly Košice : Sieber S. - Kelbelová K. 4, Turcsányiová T. 4, Mišková E., Fotulová Lu. 2, Takáčová S.,

Čatlošová S. 1, Vargovičová K., Štefanovová S., Vargová S., Filipová P., Sýkorová D., Sýkorová S.

7m hody : 6/3 - 1/0   Vylúčené : 2 - 3

Priebeh zápasu : 4:2,8:3,9:6,10:8-10:10,15:10,19:12,21:14

Tento zápas nám mohol upevniť naše postavenie v súťaži, ale platí to isté čo u starších žiačok. Takmer poldruha

mesačná prestávka je veľa. Po počiatočnom rozbehu v zápase a nepresnosti v zakončení, nám domáce hráčky ušli

na rozdiel 5 gólov (8:3 v 10.minúte). krok po kroku sme stratu sťahovali, a v 3.minúte 2.polčasu sme vyrovnali na 10:10.

Boli sme presvedčení, že opraty zápasu už držíme pevne vo svojich rukách, nasledovali 2 naše brejky, ktoré ale

skončili na domácej žrdi. Domáce jednoducho, ale maximálne efektívne zakončovali, už v 14.minúte nám ušli na rozdiel

7 gólov, a tento náskok udržali až do konca.

MŠK Vranov - FHT Drábova Košice D   13 : 31 (5 : 17), staršie žiačky

Góly Košice : Majorošová N. - Rusnákova K. 11, Repčíkova V. 9, Chmelnická L. 7/1, Vargová N. 2, Juhásova 1,

Maškuľákova D. 1, Luteránova E., Kundrátova A., Kelbelová A., Bílá D.

7m hody : 3/2 - 1/1   Vylúčené : 2 - 3

Priebeh zápasu : 1:2,2:6,3:9,4:14,5:17-5:21,6:22,10:25,11:28,13:31

Tu už domáce absolútne nestíhali, naše D-čko súpera rýchlymi protiútokmi absolútne rozobralo. Istota v bráne, a pestré

zakončenie akcií nám príjemne zakočilo sobotňajšie dopoludnie vo Vranove.

Z Vranova sme chceli sme 6 bodov, máme 4. Po turnaji v Prahe pokračujeme ďalšími zápasmi Krajských majstrovstiev v Prešove.