Výborný výkon dorasteniek...

FHT Drábova Košice - Bemaco Prešov   14 : 28 ( 7 : 13 ), v I.lige mladších dorasteniek.

Góly Košice : Mikulová Hilda - Kundrátova Saša 4/1, Čonková Iza 4, Micová Zuzka 3, Vargová Erika 1,

Kelbelová Kamila 1, Filipová Petra 1, Šebová Zuzka, Vargovičová Katka, Čatlošová Sára, Takáčova Sofia,

Mišková Eliška, Domaničová Veronika, Fotulová Lujza, Kašková Diana.

7m hody : 2/1 - 6/6,   Vylúčené : 5 - 2, V Hádzanárskej hale pred 80 divákmi.

Rozhodovali : V.Cibere a T.Palovčák.

Priebeh zápasu : 2:1,4:2,6:5,7:6,7:8,7:13-8:17,11:19,11:23,12:26,14:26,14:28.

Výborný výkon našich dievčat v poslednom zápase jesene. Proti vedúcemu tímu dorasteneckej ligy,

to v prvom polčase vôbec nevyzeralo na súboj prvého s posledným. Hostia nastúpili so 4 mládežníckymi

reprezentantkami v zostave. My sme od začiatku nastúpili na zápas maximálne koncentrovane. Najmä

v obrane sme hostkám spôsobovali hlavybôľ. A keď sme boli efektívny aj v útoku, ešte v 22.minúte

zápasu sme viedli nad Prešovom 7:6. Záver prvého polčasu sme vôbec nezvládli, a umožnili sme súperkám

ujsť na rozdiel 6 gólov, bez našej asistencie. Škoda pretože tých dvadsať minút polčasu stálo zato.

Druhý polčas sme ešte prvých 8 minút dokázali vzdorovať a boli sme úspešný aj strelecky. Postupne

nám dochádzal dych, a Prešov upravil skóre na relatívne prijateľný výsledok.

Ale záverečný potlesk prítomných divákov si dievčatá úplne zaslúžili ! Klobúk dole dievčatá za dnešok !