Výborný výkon mladších doriek...

Štart Trebišov - FHT Košice   28 : 17 (15:11), 1.liga ml.dorasteniek

Góly Košice : Vatalová Vanda - Kučmášová Kristína 8/2, Dubovská Lea 5, Vargová Lea 2,

Obšitníkova Viki 1, Kovalčíkova Lea 1, Pénzešová Petra , Géczyová Nela, Hakulinová Veronika.

7m hody : 7/2 - 3/2,   Vylúčené : 3 - 2, V Hádzanárskej hale v Košiciach, pred 40 divákmi.

Rozhodovali J.Gedeon a T.Vaxmanská.

Priebeh zápasu : 1:3,3:3,5:6,9:7,10:9,15:11 - 18:11,21:14,24:14,27:16,28:17.

Mali sme výborný vstup do zápasu, a vlastne do 25.minúty prvého polčasu sme diktovali tempo hry.

Mali sme výborný ťah na bránku, a tiež pohyblivú obranu, v ktorej stála istá Vanda.

Záver polčasu sme neudržali hru a súper zvýšil skóre. V druhom polčase sme trochu ustúpili z tlaku

na súperovu bránku. Výsledkom bola menej aktívna útočná hra. Viac menej sa v druhom polčase udržiaval

rozdiel skóre na 10 gólov.

Štart Trebišov - FHT Košice   38 : 8 (19:7), 1.liga st.dorasteniek,

Góly Košice : Pálfiová Jana - Ondrejová Nina 3, Géczyová Nela 2/1, Pénzešová Petra 1,

Eperješiová Tamara 1, Kovalčíkova Lea 1, Kalesi Christina, Lisiková Alžbeta.

7m hody : 5/1 - 1/1,   Vylúčené : 2 - 1,

Slušný vstup do zápasu, s aktívnym vnikaním do súperovej obrany. Ukázalo sa to aj vo vsietených

góloch. Druhý polčas sme prestali byť aktívny.