Vyhrali sme nad Bytčou !!!

FHT Košice - MHK Bytča   32 : 27 ( 17 : 10 ), 1.liga mladších dorasteniek.

Góly Košice : Horňáková Emma, Dobosyová Simona - Fotulová Lujza 15/7, Vargovičová Katarína 7, Kelbelová Kamila 3,

Štefanovová Sára 3/1, Turcsányiová Timea 2, Mišková Eliška 1, Čatlošová Sára 1, Bibenová Barbora, Goldírová Viktória,

Papcunová Laura, Tomčovčíkova Emma, Vargová Sofia, Geregová Veronika.

7m hody : 8/8 - 11/11,   Vylúčené : 7 - 1,   V Hádzanárskej hale pred  70 divákmi.

Rozhodovali : Harman Mi. a Harman Ma.

Priebeh zápasu : 3:2,6:3,7:7,12:8,14:10,17:10 - 20:12,22:15,24:17,27:21,29:24,32:27.

Aj keď sa to zdá ako sen, a stále tomu nemôžeme uveriť, je to tak ! Sezónu sme začali víťazstvom nad favoritom z Bytče !

Gratulujeme dievčatá ! Zápas sme mali od začiatku pod svojou kontrolou, akurát sme v polovici polčasu umožnili hostkám

vyrovnať. Ale to bolo z ich strany všetko, a aj konečný výsledok je pre hostky veľmi lichotivý. Na jednej strane sme mali

veľmi silnú ofenzívu, ale zase sme vyprodukovali veľké množstvo chýb, a ani obrana nebola ideálna.

Skôr to bude nervozitou z prvého zápasu v sezóne. Pri dnešnej tímovej hre sme videli aj strelecky disponovanú Lujzu.

Dnes sa tešíme z výsledku, ale zajtra už myslíme na ďalší zápas v Prešove :)

FHT Košice - MHK Bytča   24 : 32 ( 11 : 15 ), 1.liga staršie dorastenky.

Góly Košice : Kovalčíkova Stela - Fotulová Lujza 6/2, Kundrátova Saša 5/1, Vargová Erika 4, Boldižárova Katka 3/1,

Čatlošová Sára 3, Kelbelová Kamila 1, Čonková Iza 1, Vargovičová Katka 1, Domaničová Veronika, Vargová Nikola,

Micová Zuzana.

7m hody : 6/4 - 7/7,   Vylúčené : 5 - 3,

V tomto zápase sme skoro pripravili ďalšie prekvapenie na účet favorita. Až na záverečných 5 minút prvého polčasu,

sme viedli, ale záver sme trochu nezvládli. Druhý polčas nám gólovo nevyšiel, ale herne sme boli na tom dobre,

dnes nás ctila hlavne bojovnosť a srdce. Strelecky dnes zabrali všetky hráčky a aj Stela v bránke.Ďakujeme dievčatá !