Vynikajúci výkon našich tímov s Vranovom...

FHT Drábova Košice "A" - MŠK Vranov   25 : 10 (12 : 4), staršie žiačky

Góly Košice : Mikulová H.- Bořiková K. 8, Kundrátova A. 5, Bílá D. 4, Čonková I. 3, Šebová Z. 2, Vargová E. 2, Micová Z. 1, Boldižárova K.

7m hody : 0/0 - 4/2   Vylúčené : 1 - 0   60 divákov v Hádzanárskej hale.

Priebeh zápasu : 3:0,5:0,8:2,9:2,12:4-15:5,18:7,18:8,21:9.

Už dávno nehrali naše družstvá v takej hernej pohode ako v nedeľu podvečer. Staršie žiačky predviedli oku lahodiacu hru, keď dovolili hostkám prvýkrát skórovať až v 13 minúte. Dnes zabrali hlavne spojky, ktoré svojou rýchlosťou súpera prevalcovali. V ich podaní sme videli aj úspešnú streľbu z diaľky.

Napriek rozdielu skóre, Vranov do konca zápasu hrýzol a naše dievčatá nepovolili v tempe hry. SUPER !

FHT Drábova Košice - MŠK Vranov   17 : 11 (8 : 6), mladšie žiačky

Góly Košice : Sieber S., Dobosyová S.-Fotulová Lu.8/1, Mišková E. 3, Takáčova S. 3, Vargovičová K. 2, Kelbelová K., Turcsániová T., Štefanovová S., Vargová S., Filipová P., Čatlošová S., Sýkorová D., Sýkorová S.

7m hody : 1/1 - 6/3   Vylúčené : 0 - 0

Priebeh zápasu : 1:1,3:2,5:3,8:6-10:6,10:8,14:9.

Na tento tzv. štvorbodový zápas sme sa dobre pripravili. Od začiatku zápasu sme udávali tempo hry, pohyblivou obranou sme Vranov nepúšťali k zakončeniu. Pri našom jednoznačnom vedení 8:3 v 17.minúte sme súpera zbytočnými chybami v obrane vrátili späť do hry a umožnili mu polčasový výsledok 8:6. Ešte v 10.minúte 2.polčasu Vranov stiahol na 10:8, ale potom sme rýchlymi protiútokmi ušli na rozdiel 5 gólov a upravili na rozhodujúcich 13:8. Záver už bol plne v našej réžii a zaslúžene sme vyhrali !

FHT Drábova Košice "D" - MŠK Vranov   25 : 10 (12 : 4), ml.dorky/staršie žiačky

Góly Košice : Majorošová N. - Chmelnická L. 6, Repčíkova V. 6, Rusnákova K. 5, Vargová N. 4, Kundrátova A. 1, Vargová E. 1, Micová Z. 1,

Bořiková K. 1.

7m hody : 1/1 - 0/0   Vylúčené : 0 - 4

Priebeh zápasu : 2:0,4:0,5:1,8:1,12:4-14:5,15:6,16:6,21:6.

Naše dorky si zápas užili. Súpera valiace sa útoky úplne rozobrali, a tak sme mohli na našej strane oceniť rýchle, dôrazné a neraz vtipné zakončenia gólom. Radosť vidieť takýto zápas !

Vo všetkých troch družstvách musíme oceniť hlavne istoty v bránke, Nikolu Majorošovú u doriek, Hildu Mikulovú u starších žiačok a Stelu Sieber u mladších žiačok. Ale dnes chválime všetky hráčky, aj tie ktoré sa dnes na ihrisko nedostali, ale boli pripravené na hru ! Dievčatá ešte raz vynikajúca nedeľa. Ešte nás o týždeň čakajú zápasy v Michalovciach !

Poznámka na záver : staršie žiačky a dorky dosiahli navlas rovnaké výsledky, aj polčasové :)