Z Bardejova jedno víťazstvo...

HC Bardejov - FHT Drábova Košice   25 : 6 ( 18 : 4 ), Regionálne majstrovstvá - mladšie žiačky

Góly Košice : Dobosyová Simona - Takáčová Klaudia 2/1, Štefanisková Táňa 2, Geregová Veronika 1, Kollárova Katka 1,

Turcsányiová Linda, Bertová Viki, Antoníková Rebeka.

7m hody : 2/1 - 2/1,   Vylúčené : 0 - 0, Rozhodovala Kollárova S. pred 40 divákmi v Mestskej hale Bardejov.

Priebeh zápasu : 5:2,9:2,13:3,18:4-20:5,24:5,25:6.

Pre naše dievčatá bude každý zápas veľkou školou. Chvíľu nám potrvá kým sa viac osmelia a strely budú zakončovať gólmi.

Sme trpezlivý, a už v druhom polčase sa ukázalo, že sme bránili oveľa lepšie.

HC Bardejov - FHT Drábova Košice   6 : 28 ( 4 : 11 ), RM - staršie žiačky,

Góly Košice : Praženicová Miša 1/1, Dobosyová Simona - Fotulová Lujza 7/2, Takáčová Sofia 5, Mišková Eli 3, Štefanovová Sára 3,

Filipová Petra 3/1, Turcsányiová Timea 2, Čatlošová Sára 2, Kelbelová Kamila 1, Vargová Sofia 1, Goldírová Viki, Vargovičová Katka,

Borošová Bianka, Sýkorová Daniela, Kašková Diana.

7m hody : 3/2 - 5/4,   Vylúčené : 0 - 0.

Priebeh zápasu : 0:2,1:6,2:9,4:11-4:15,5:20,5:21,6:28.

Pre staršie žiačky úspešný štart v súťaži. Síce v prvom polčase sme trochu laxne pristúpili ku koncovke,

ale v druhom polčase sme zabrali a rozdiel v kvalite súperov bol výrazný. Domáce boli snaživé, hrýzli, ale naše skúsenejšie

dievčatá im dobrým bránením veľa neumožnili. Gratulujeme !