Z Bardejova len bod...

HC Bardejov  -  FHT Košice   15 : 13 ( 7 : 6), Regionálna súťaž mladšie žiačky.

Góly Košice : Dobosyová Simona - Tomčovčíkova Emma 5, Ňochová Saša 2, Geregová Veronika 2, Hlavatá Nikola,

Takáčova Klaudia, Štefanisková Táňa 1, Bertová Viki 1, Franková Viki.

7m hody : 0/0 - 1/1,   Vylúčené : 1 - 2,

Priebeh zápasu : 2:2,2:5,4:5,7:6 - 7:8,10:10,13:11,15:13.

Dnes boli naše mladšie k víťazstvu v zápase oveľa bližšie ako to vyzerá vo výsledku. Od začiatku zápasu

mali zápas pod kontrolou, len škoda, že sme nepremenili všetko čo sme mohli. Z našej strany to bol veľmi pozitívny výkon.

HC Bardejov - FHT Košice   26 : 26 (17 : 12), Regionálna súťaž staršie žiačky.

Góly Košice : Horňáková Emma, Dobosyová Simona - Fotulová Lujza 15/2, Turcsányiová Timea 5, Štefanovová Sára 4,

Vargovičová Katka 2, Mišková Eliška, Vargová Sofia, Goldírová Viki, Tomčovčíková Emma, Geregová Veronika,

Takáčová Klaudia.

7m hody : 9/8 - 2/2,   Vylúčené : 3 - 4, V Mestskej hale v Bardejove rozhodoval M.Miňo pred 30 divákmi.

Priebeh zápasu : 6:3,6:5,10:8,14:10,17:12 - 20:16,21:17,22:20,25:24,26:26.

Dnešný zápas nám vôbec nevyšiel. Oproti hre, ktorú sme predviedli pred týždňom v Poľsku to bol obrovský rozdiel.

Ale žiaľ v negatívnom zmysle. Domáce hráčky predviedli jednoduchú a rýchlu hru s vnikaním do našej šestky,

na ktorú sme vôbec nedokázali reagovať. A 9 nariadených sedmičiek rozhodlo o výsledku zápasu.

K nášmu výkonu, možno sme neboli stopercentne koncentrovaný od začiatku zápasu, možno sme urazili šťastenu.

Kopili chyby a domáce premieňali svoje príležitosti. A aj keď sme sa pokúšali dostať do zápasu, tak jednoducho to nešlo.

Druhý polčas bol z našej strany výrazne lepší, ale do výsledku zápasu sme výrazne prehovorili až v poslednej 15 minútovke.

Boli sme aktívnejší aj v obrane, ale vždy keď sme mohli vyrovnať domáce priložili čosi navyše. O zisku bodu sme rozhodli

až v posledných dvoch minútach zápasu, ale na víťazný gól už nebol priestor. Sme vďačný aj za bod za remízu.