Z Hlohovce bez bodu...

Sporta Hlohovec / Nitra - FHT Košice   36 : 21 (15 : 14), 1.liga mladších dorasteniek,

Góly Košice : Dovičínová Karolína, Dobosyová Simona - Fotulová Lujza 8/1, Turcsányiová Timea 6,

Vargovičová Katka 4, Štefanovová Sára 2, Rojková Michaela 1, Papcunová Laura, Tomčovčíkova Emma,

Kušnieriková Zuzana.

7m hody : 13/11 !!! - 3/1,   Vylúčené : 4 - 9 !,   v ŠH v Hlohovci rozhodovali V.Hasoň a S.Švarc.

Priebeh zápasu : 1:2,4:4,8:9,12:10,15:10,15:14 - 16:16,22:17,26:19,29:19,32:20,36:21.

Vstup do zápasu sme mali veľmi aktívny, okrem gólu sme sa ocitli 4x v brejku, kde sa nám nepodarilo spracovať

loptu k zakončeniu. Dva krát sme trafili žrď, a domáce v týchto chvíľach nevedeli kam skôr skočiť.

Možno nás to trochu uspokojilo, ubrali sme z dôrazu, a domáci tím sa vrátil do hry.

V závere prvého polčasu sme dotiahli 5 gólové vedenie súpera, a aj začiatok 2.polčasu sme ustáli.

Čo z toho, keď sme v druhom polčase zlyhali v zakončení, a hlavne sme sa pomaly nedostali k bránke domácich.

Už len z pohľadu, že proti nám bolo odpískaných 13 ! 7metrových hodov ! Takže resumé, v nedeľu to nijak nešlo.

Sporta Hlohovec / Nitra - FHT Košice   34 : 27 (15 : 11), 1.liga starších dorasteniek,

Góly Košice :  Dovičínová Karolína, Ferienčíkova Natália - Vargová Erika 10/3, Boldižárová Katka 5,

Kundrátova Alexandra 4, Čonková Izabela 3, Fotulová Lujza 3, Takáčová Sofia1, Kopiľáková Juliana,

Štefanovová Sára 1, Vargovičová Katka.

7m hody : 2/1 - 4/3,   Vylúčené : 2 - 0,

Zápas sme začali rýchlou hrou, domáce hráčky sme držali na dosah. Na začiatku druhého polčasu stačilo pár

dobre mienených rozhodnutí a domáce sa nám vzdialili. V závere zápasu sme sa opätovným tlakom

dostali na priateľný rozdiel v skóre. Po voľnom víkende budeme mať v prvej októbrovej sobote možnosť