Z Michaloviec len mladšie žiačky s plným bodovým ziskom...

Iuventa Michalovce "A" - FHT Drábova Košice   10 : 12 ( 5 : 3 ), mladšie žiačky.

Góly Košice : Praženicová M., Dobosyová S. - Fotulová Lu. 3/1, Štefanovová S. 3, Turcsányiová T. 3, Mišková E. 1,

Vargovičová K. 1, Filipová P. 1, Goldírova V., Vargová S., Borošová B., Horňákova E., Kašková D., Štefanisková T.

7m hody : 2/1 - 1/1,   Vylúčené : 0 - 2,   Rozhodoval M.Miňo v Chemkostav aréne pred 20 divákmi.

Priebeh zápasu : 1:0,3:0,3:2,5:3-6:5,6:8,8:9,10:12.

Zápas o medailové priečky sme začali koncentrovane, ale s množstvom technických chýb, a hlavne s nepresnou streľbou.

Malý počet gólov ide na vrub našej dobrej obrany a najmä našej nepresnosti v útoku. V druhom polčase sme výrazne

zlepšili efektivitu v zakončení. Prvýkrát v zápase sme vyrovnali až v 27.minúte a zároveň sme sa šnúrou 5 gólov dostali

do rozhodujúceho úniku v zápase zo 6:4 na 6:9. To bolo v 11.minúte a do konca zápase sme už mali hru pod kontrolou

a získali sme dôležité víťazstvo. GRATULUJEME !!!

Iuventa Michalovce "B" - FHT Drábova Košice   21 : 16 ( 8 : 9), staršie žiačky.

Góly Košice : Sieber S. - Kundrátova A. 6/1, Čonková I. 4/3, Boldižárova K. 3, Kelbelová K. 2, Kelbelová A. 1, Vargová E.,

Vašková I., Sýkorová D., Sýkorová S., Filipová P.

7m hody : 4/1 - 4/4,   Vylúčené : 5 - 2,

Priebeh zápasu : 1:1,5:3,5:7,5:7,8:9-11:9,14:10,16:12,18:14,21:16.

Tento zápas nás mohol definitívne posunúť na 3.priečku v tabuľke. Nástup do zápasu a aj priebeh prvého polčasu tomu

z časti nasvedčoval. My sme sa snažili tvoriť, domáce skórovali. Ale napriek tomu sme od polovice prvého polčasu viedli.

Aj keď v závere Iuventa vyrovnala, z 9tky po čase nás poslala do vedenia Saša Kundrátova. Žiaľ v druhom polčase sme

úplne odišli. Nešlo nám absolútne nič, veľmi rýchlo sme prenechali iniciatívu domácim a tie si do konca zápasu udržiavali

4 gólový odstup. Musíme podotknúť, že nám chýbali 4 hráčky z kádra a tie sily na prestriedanie by sa nám dnes zišli.

Ale zase vďaka všetkým , ktoré dnes nechali na ihrisku sily :)

Iuventa Michalovce "C" - FHT Drábova Košice   9 : 27 ( 2 : 11), mladšie žiačky.

Góly Košice : Dobosyová S., Praženicová M. - Fotulová Lu. 8, Štefanovová S. 7, Turcsányiová T. 4, Filipová P. 3,

Vargovičová K. 2, Mišková E. 1, Kašková D. 1, Vargová S. 1, Goldírova V., Borošová B., Horňákova E., Štefanisková T.

7m hody : 1/1 - 0/0,   Vylúčené : 0 - 1.

Priebeh zápasu : 1:2,1:4,1:7,2:11-4:12,5:16,7:20,9:27.

V tomto zápase sme nenechali nič na náhodu a krok po kroku sme postupovali k nášmu víťazstvu. Zahrali si všetky dievčatá.