Z Prešova bez bodov...

ŠŠK SLŠ Prešov - FHT Drábova Košice   19 : 11 (8:3) mladšie žiačky v Krajských majstrovstvách.

Góly Košice : Sieber S., Némethová L. - Fotulová Lu. 4, Vargová E. 3, Čonková I. 3, Kelbelová K. 1, Kutašová R., Micová Z., Kundrátova A., Kelbelová S., Sedlákova V., Turcsányiová T., Boldižárova K., Takáčova S.

7m hody : 4/3 - 1/0   Vylúčené : 4 - 3   30 divákov v hale Baštová

Priebeh zápasu : 0:1,1:2,3:2,6:3,8:3,12:3,14:6,18:8.

Prešov bol ako vlaňajší Majster Slovenska v tejto kategórii favoritom zápasu. My sme však verili, že ho dokážeme trochu potrápiť. To sme aj potvrdili, do 10 minúty bol zápas nielen vyrovnaný, ale mali sme aj trochu navrch. Potom sa však ukázala nielen fyzická prevaha súpera,ale aj skúsenosti na ihrisku. A že sa môžeme vrátiť k našej nátlakovej hre zo začiatku zápasu sme pochopili až v 5 minúte druhého polčasu. Potom sme až do konca zápasu hrali s Prešovom vyrovnanú partiu. Zápas bol obojstranne tvrdý, ale korektný.

ŠŠK SLŠ Prešov - FHT Drábova Košice   35 : 8 (16:5), staršie žiačky v Krajských majstrovstvách.

Góly Košice : Mikulová H., Némethová L. - Bíla D. 5/4, Rusnákova K. 2, Repčíkova V. 1/1, Vargová N., Šebová Z., Horňáková I., Romanová J., Kundrátova A., Kelbelová S., Kutašová R., Sedlákova V., Vargová E., Čonková I.

7m hody : 0/0 - 6/5   Vylúčené : 2 - 0

Priebeh zápasu : 2:0,7:0,11:0,14:2,16:5,20:5,23:5,26:5,28:6.

V tomto zápase sa o fyzickej prevahe súpera nedá hovoriť. Naše hráčky nie sú žiadne "tintítka", ale z pohľadu prístupu k zápasu to tak chvíľami vyzeralo. Prílišný rešpekt pred skúsenosťami prešovských hráčok nebol na mieste, a naša hra aspoň trochu spĺňala parametre nasadenia v záveroch oboch polčasov.