Z Vranova si nesieme 1 víťazstvo...

MŠK Vranov - FHT Košice  13 : 17 ( 6 : 6 ), Regionálna súťaž mladšie žiačky.

Góly Košice : Hrbáňová Julka - Géczyová N. 7, Franková K. 6, Štefanisková T. 2, Andrejková N. 2,

Lisiková A., Kendiová V., Kučmášová K., Kmecová K., Vargová L.

7m hody : 0 - 0 ,   Vylúčené : 0 - 0.

Priebeh zápasu :

Mladšie žiačky sa trochu ťažšie rozbiehali vo vranovskej nafukovačke, ale postupne sme si začali hrať svoju hru

a zaslúžene sme zvíťazili.

MŠK Vranov - FHT Košice  18 : 17 ( 9 : 8 ), Regionálna súťaž staršie žiačky.

Góly Košice : Dobosyová Simona - Rojková Michaela 6, Lorencová Ema 5, Bertová Viki 2, Vaľková Kamila 2,

Takáčová Klaudia 1, Tomčovčíkova Emma 1, Štefanisková Táňa.

7m hody : 1/0 - 1/0,   Vylúčené : 0 - 0.

Pri takom vývoji zápasu, aký bol v nedeľu vo Vranove sa zápas nedá ani nesmie prehrať. Trochu rozpačitý úvod,

zápas sme postupne nastavili na naše tempo a v 12.minúte zvýšili vedenie  na 8:4, a hru sme mali plne pod kontrolou.

Zrazu nastalo zatmenie, začali sme pochybovať o svojom vedení a najbližších 18 minút sme nedali gól !

Domáce hráčky veľmi jednoducho zakončovali, a postupne si vypracovali  až 3 gólový náskok.

V samotnom závere zápasu sme našli svoju tvár a v priebehu 2 minút sme vyrovnali.

Domáce hráčky po faule išli do vedenia po 7m hode a nám sa už nepodarilo vyrovnať.