Z Vranova z jedným víťazstvom...

MŠK Vranov - FHT Drábova Košice   15 : 7 ( 8 : 5 ), Regionálne majtrovstvá mladšie žiačky.

Góly Košice : Dobosyová S. - Štefanisková T. 3, Takáčová K. 2, Tomčovčíkova E. 2, Klériová A.,

Bertová V., Geregová V., Kollárová K., Gujdová V., Vojtková T.

7m hody : 0/0 - 0/0,   Vylúčené : 0 - 0, v Nafukovacej hale vo Vranove.

Rozhodovali : Ferenc a Milenkyová.

Priebeh zápasu : 1:1,4:1,6:3,8:5-9:7,10:7,10:7,15:7.

Naše mladšie žiačky sa aj dnes snažili, ale nestačilo to. V zápase sme si celý čas držali súpera na dohľad.

Podobne ako v poslednom zápase doma, aj dnes sme boli veľmi málo aktívny pri zakončení.

A aj to čo sme vystrelili na priestor bránky chytila domáca brankárka, alebo sme trafili všetky žrde, či tesne

sme minuli bránku. Záver zápasu nám nevyšiel, aktívnejšie domáce nám v záverečných 3 minútach vsietili

5 gólov a napriek tomu, že sme boli strelecky aktívnejší, domov sa vraciame naprázdno.

MŠK Vranov - FHT Drábova Košice   24 : 25 ( 14 : 13 ), RM staršie žiačky.

Góly Košice : Horňáková E. - Fotulová Lu. 7, Vargovičová K. 4, Turcsányiová T. 4, Filipová P. 4,

Štefanovová S. 2, Kelbelová K. 1, Vargová S. 1, Takáčova S. 1, Čatlošová S. 1, Sýkorová D.,

Sýkorová S., Kašková D., Borošová B., Beliová T.

7m hody : 6/4 - 1/1,   Vylúčené : 0 - 0.

Priebeh zápasu : 2:2,2:6,7:8,9:12,14:13-17:15,17:19,18:22,20:24,24:25.

Zápas dvoch vyrovnaných súperov nemal jasného favorita. Napriek tomu sme už v 10.minúte jednoznačne viedli 6:2,

aby domáce už o 4 minúty stiahli na 7:6. Opäť sme ušli na rozdiel 3 gólov, na 12:9, aby sme polčas prehrali 13:14.

Nášmu chvíľami nepochopiteľnému poľaveniu sme naozaj nerozumeli. Napriek tomu aj v druhom polčase pokračovala

jazda na húsenkovej dráhe od oboch súperov. Vranov nám ušiel už na 2 góly, a svoje vedenie v zápase udržal

do 7.minúty druhého polčasu. Šnúrou 4 gólov sme upravili z 15:17, na 19:17 v náš prospech, domácim nepomohol

ani time out, a zdalo sa, že zápas už nepustíme z rúk. Postupne sme navyšovali až na 5 gólový rozdiel, a ešte

4 minúty pred koncom sme elegantne viedli 25:21. Záver zápasu sme opäť nezvládli, netakticky sme strácali loptu,

čo domáce rýchlo využili a znížili na rozdiel 1 gólu. Víťazstvo sme udržali, ale toto by sa nám nemalo stávať.

Naša hra však mala aj výborné fázy, najmä v obrane aj s Emmou v bránke. Gratulujeme !!!