Začala 1.dorastenecká liga..

1.kolo nás v sobotu 10.9.2022 zavialo do Žiliny, kde nás privítali tímy THA Martin, a pod ich hlavičkou vystupujúce mladšie dorastenky SMF Žilina. Domov sa vraciame s polovičným úspechom. Mladšie dorky síce vyfasovali latu, ale staršie dorky to domácim vrátili :

THA Martin/ Žilina - FHT Košice   50 : 9 ( 27 : 3 ), 1.liga mladšie dorastenky

Góly Košice : Lovašiová Tamara, Géczyová Nela - Lisiková Alžbeta 3, Sedláková Natália 3, Čonková Sofia 2,

Maxianová Laura 1, Eperješiová Tamara, Packová Laura,

7m hody : 3/3 - 0/0,   Vylúčené : 0 - 3, Rozhodovali M.Klempa a M.Nagy v hale Rosinská v Žiline

THA Martin/ ŽIlina - FHT Košice   25 : 44 ( 15 : 19 ), 1.liga staršie dorastenky.

Góly Košice : Pálfiová Jana, Kohútová Maruška - Štefanovová Sára 14, Fotulová Lujza 11, Vaľková Kamila 6,

Vargovičová Katka 6, Juhásová Katka 5, Bertová Viki 2, Čonková Sofia, Eperješiová Tamara, Dubovská Lea.

7m hody : 7/3 - 1/1,   Vylúčené : 2 - 7,

Mladšie dorastenky nastúpili v minimálnom množstve, pre choroby, a na zápas sme nastúpili s väčším rešpektom,

než bolo nutné. Postupne sme sa rozohrali, a druhý polčas bol herne lepší, aj výsledkovo.

Staršie začali zápas trochu rozpačito a nesmelo po dlhšej prestávke. V druhom polčase už nebolo pochýb,

kto je na palubovke pánom, a dievčatá si schuti zahrali. Gratulujeme !!!