Zápas zvratov...

FHT Drábova Košice - HC Bardejov   14 : 34 (3 : 18), v Krajských majstrovstvách starších žiačok.

Góly Košice : Mikulová H. - Bílá D. 6/3, Rusnáková K. 3, Repčíkova V. 3, Vargová N. 2, Romanová J., Šebová Z., Horňáková I., Kundrátova A., Kelbelová A., Kutašová R., Vargová E., Micová Z., Boldižárová K.

7m hody : 4/3 - 3/2   Vylúčené : 3 - 2   40 divákov v Hádzanárskej hale.

Priebeh zápasu : 1:2,2:6,3:10,314,3:18,7:20,10:22,12:26,14:31.

Podľa priebehu prvého polčasu by sme neverili, že po prestávke dokážu naše dievčatá takéto veci. Ale po poriadku, začiatok zápasu bol najprv oťukávaním oboch

tímov.

Keďže naša hra pripomínala skôr návrat dinosaurov, ako útok dravých šeliem, polčasový výsledok nebol prekvapením.  Prestávka priniesla zmŕtvychvstanie nášho tímu,

teda minimálne prvých desať minút bolo skvelých. Začiatok druhého polčasu sme vyhrali 8:4, tréner súpera zobral už po 3 minútach svoj time, nepomohlo, pretože v

našom družstve strieľal každý. Bardejovčanky v tomto úseku nevedeli kam skôr skočiť, a začali sa báť o výsledok. Tento úsek sme hrali fakt vynikajúco, a s nami bolo aj burácajúce publikum. Postupne sa súper prebral a opätovne prevzal iniciatívu v zápase, ale na tento úsek budeme radi spomínať, pretože to stálo za to. Toto je náš smer. Výsledok je obrazom našej hry, Bardejov vyhral najmä vďaka rýchlym protiútokom po našich stratách lôpt.