Záver sezóny v dobrom svetle...

FHT DRÁBOVA KOŠICE - ŠŠK SLŠ Bemaco Prešov   8 : 18 (3 : 9), Krajské majstrovstvá mladšie žiačky.

Góly Košice : Sieber Stela - Vargová Erika 4/1, Kelbelová Sandra 3, Mišková Eliška 1, Fotulová Lujza, Turcsányiová Timea, Boldižárova Katka, Takáčova Sofia.

7m hody : 4/1 - 3/3   Vylúčené : 2 - 4   20 divákov v Hádzanárskej hale.

Priebeh zápasu : 2:2,2:5,3:7,3:9-3:11,3:14,7:15.

Dievčatá môžeme len pochváliť za výkon proti ďalšiemu účastníkovi záverečného turnaja M-SR v tejto kategórii. Určite to bol výkon lepší ako naposledy v Prešove. Pravdou je, že nám chýbalo z rôznych príčin 7 hráčok, ale zase nám nechýbala chuť pobiť sa o úspešný výsledok. Až na jednu výnimku hralo budúcoročné družstvo. Proti fyzicky vyspelejšiemu súperovi to bolo niekedy ťažké, ale bojovali sme ako levice. Gólovo sme zabrali až v záverečnej desaťminútovke, a vyhnali sme súperovu brankárku na lavičku. Dnes zabrali všetky, dobre zachytala Stela, na spojke sa darí Erike, na krídle hviezdila Sandra, ale chválime všetky.

FHT DRÁBOVA KOŠICE - ŠŠK SLŠ Bemaco Prešov   15 : 29 (6 : 17), staršie žiačky.

Góly Košice : Mikulová Hilda, Sieber S. - Luteránova Ema 4/1, Kelbelová S. 3, Bílá Daniela 3/2, Repčíkova Viki 2, Šebová Zuzka 1/1, Králiková Katka 1, Vargová Nikola 1, Vargová E., Boldižárova K., Rusnákova Kvetka, Horňákova Ivana.

7m hody : 7/4 - 1/1   Vylúčené : 2 - 2

Priebeh zápasu : 1:4,2:8,2:14,4:16,6:17-8:20,10:22,11:24,14:26.

Prvý polčas si obrana určite nedá za klobúk, druhý výrazne lepšie. A keď sa k tomu pridala úspešný streľba, a začali sme zdravo vzdorovať prešovskej dravosti, výsledok druhého polčasu bol určite príjemnejší. Zvýšili sme rýchlosť, a tieto dievčatá nám určite pripravia v budúcej sezóne nejedno príjemné prekvapenie vo svojej kategórii. Tešíme sa.