Záverečné zápasy žiačok...

FHT Drábova Košice - MŠK Vranov "A"  16 : 17 (10:10), Krajské majstrovstvá mladších žiačok.

Góly Košice : Sieber Stela, Dobosyová Simona - Fotulová Lujza 6, Kelbelová Sandra 2, Vargová Erika 2, Kelbelová Kamila 2, Kundrátova Saša 1, Mišková Eliška 1, Micová Zuzana 1, Turcsányiová Timea 1, Boldižárova Katka, Sciranková Sofia.

7m hody : 0/0 - 5/2   Vylúčené : 4 - 0   30 divákov v Hádzanárskej hale

Priebeh zápasu : 3:3,4:6,6:8,10:10-11:12,12:14,13:15.

V záverečnom kole sme privítali na domácej palubovke Vranov. Výsledky vzájomných zápasov kopírovali celú sezónu vzájomných stretnutí. Tak tomu bolo aj dnes. Vranovské áčko sme ani dnes neporazili. Dnes sme boli najbližšie k víťazstvu, a aj keď zápasu by viac svedčala remíza, o minimálne bod sme prišli hlavne vlastnou nedisciplinovanosťou. Veľa vylúčení, a nevyužili sme slabší deň súperovej brankárky. Škoda, ale za výkon sa nemusíme hanbiť.

FHT Drábova Košice - MŠK Vranov   24 : 19 (12:10), staršie žiačky.

Góly Košice : Mikulová Hilda - Repčíkova Viktória 7, Rusnákova Kvetka 6, Bílá Daniela 5, Šebová Zuzka 3, Horňákova Ivana 2, Králikova Katka 1, Vargová Nikola 1, Romanová Jana, Szilágyiová Nikola.

7m hody : 0/0 - 5/4   Vylúčené : 4 - 1

Priebeh zápasu : 4:0,6:2,9:4,10:8,12:10-15:11,17:13,19:15,21:18.

Za stavu 6:0, ale aj 9:3 sa zdalo, že bude bude až veľmi jednoznačná záležitosť. Opak bol pravdou, podobne ako vo Vranove sme aj dnes pripustili drámu. Neistá obrana, dnes slabšia bránka, a hlavne prestali sme hrať svoju hru, ktorou sme dominovali prvých 15 minút. Takže síce s bojom, ale postupne sme v druhom polčase pridávali gól ku gólu, a stanovili konečné víťazstvo. Inak hra mala svoje tempo, hlavne rozohrávka Viki Repčíkovej nachádzala svojich adresátov v osi u Kvetky Rusnákovej a Daniely Bílej. Slušný výkon dievčatá.

FHT Drábova Košice - MŠK Vranov "B"   20 : 6 (7:4), mladšie žiačky.

Góly Košice : Sieber S., Dobosyová S. - Fotulová Lu. 10, Vargová E. 5/1, Boldižárova K. 2/1, Kelbelová S. 2, Kundrátova A. 1, Mišková E., Micová Z., Turcsányiová T., Sciranková S.

7m hody : 6/2 - 2/0   Vylúčené : 0 - 1

Priebeh zápasu : 3:1,5:3,7:3,7:4-8:6,14:6,18:6.

Opäť sme dávali nádej na výsledok vranovčankám. Pritom jednoduchý recept ako na to ukázala najmä Lujza Fotulová, ktorá nekompromisným vnikaním na súperovu šestku zakončovala ako na páse. Rozpačitú hru s ktorou sme nemohli byť spokojný, ukončilo zatiahnutie "rolety" v našej bráne v 4 minúte druhého polčasu. Pričinili sa o to brankárky, najmä Stela Sieber, ale gól nepustila ani Simona Dobosyová. A hlavne efektivita v útoku, premieňanie oku lahodiacich šancí, ale aj pevná obrana. Zhodnotenie na záver - dievčatá skvelé !!!